Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Чи можна вносити зміни до уточненого списку в день голосування? Наприклад виправити прізвище, якщо там є помилка? Якщо так, то які документи потрібно скласти секретарю?

Чи можна вносити зміни до уточненого списку в день голосування? Наприклад виправити прізвище, якщо там є помилка? Якщо так, то які документи потрібно скласти секретарю?
Відповідь:

Вносити зміни не можна.
А от виправляти неточності та технічні описки, про які Ви пишете, ч.4 ст.34 Закону України "Про місцеві вибори" дозволяє: Голова, заступник голови та секретар дільничної виборчої комісії у день голосування виправляють неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання, - в разі якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці включено саме того виборця, який прибув для голосування. Таке виправлення засвідчується підписом голови або заступника голови чи секретаря дільничної виборчої комісії у графі "Примітки".
Ніяких документів при цьому складати не потрібно. Після завершення голосування на виборчій дільниці, але до запакування списку виборців, потрібно буде перенести ці відомості до окремого документу, який має назву ПОВІДОМЛЕННЯ про зміни, внесені до уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці. Додаток №2 до Постанови ЦВК №370 від 25.09.2015

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Що потрібно зробити і коли щоб від мене була довірена особа або спостерігач для НСП?
Переглядів: 1639 за період від Tue, Oct 20, 2015
Зразки протоколів при передачі РВК для сільських ТВК?
Переглядів: 3768 за період від Wed, Oct 21, 2015
Коли сільська виборча комісія передає бюлетені по виборах депутатів, то потрібно складати протокол до кожного ОВО чи один загальний?
Переглядів: 6079 за період від Wed, Oct 21, 2015
Де знайти зразок протоколу передачі бюлетенів обласної ради від СВК до ДВК, а також бюлетенів районної ради від СВК до ДВК?
Переглядів: 4121 за період від Wed, Oct 21, 2015
Скільки потрібно вкинути контрольних листів у виборчі скриньки?
Переглядів: 3653 за період від Thu, Oct 22, 2015
Відомість про передачу членам ДВК з місцевих виборів виборчих бюлетенів для видачі їх виборцям для голосування?
Переглядів: 16631 за період від Thu, Oct 22, 2015
Що саме повинен виконувати секретар в день виборів? Чи є зразок протоколу порядку денного, який повинен вести секретар весь день під час виборів?
Переглядів: 2577 за період від Thu, Oct 22, 2015
Якщо членів комісії, які голосування виборців за місцем перебування, підвозить транспортний засіб який обслуговує ДВК , то чи повинні вони брати з собою спостерігача від кандидата за його проханням?
Переглядів: 2089 за період від Thu, Oct 22, 2015
Як написати постанову СВК про вибір членів комісії для отримання бюлетенів від РВК?
Переглядів: 7564 за період від Thu, Oct 22, 2015
чи потрібно ДВК заводити журнал реєстрації спостерігачів, представників які будуть присутні на виборчій дільниці в день виборів? Якщо так, то що в ньому зазначати і яка його правильна назва?
Переглядів: 10870 за період від Fri, Oct 23, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).