Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підрахунок голосів, встановлення підсумків та результатів » Підрахунок голосів на виборчій дільниці

Скільки примірників протоколів про підрахунок голосів треба заповнити?

Скільки примірників протоколів про підрахунок голосів треба заповнити?
Чи можна видавати спостерігачам або представникам кандидатів, які беруть участь у виборах завірену копію протоколу? якщо так то на яку норму закону посилатись?
Відповідь:

4+ кількість членів ДВК (з кожного типу виборів та в кожному окрузі).
Офіційним спостерігачам слід видати копії, але лише з тих виборів, де вони є суб'єктом виборчого процесу. Наприклад, спостерігач від районної організації партії не може отримати копію протоколу з виборів сільського голови. Спостерігач від кандидата в депутати сільради може отримати копію ЛИШЕ З ВИБОРІВ ДЕПУТАТА СІЛЬСЬКОЇ РАДИ У ЦЬОМУ ОКРУЗІ, але не може отримувати копію з виборів депутата сільради в іншому окрузі. Спостерігачі від громадських організацій та міжнародні спостерігачі мають право отримувати копію протоколу з будь-яких виборів. Деталі у ст. 80, 64-66, 12.
Видачу спостерігачам копій протоколів про підрахунок голосів слід фіксувати у відповідних актах про видачу копій за формою, затвердженою ЦВК.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Чи може голова разом із членам ДВК, які транспортували виборчі документи, виготовити за дорученням ТВК протокол з поміткою «Уточнений» без проведення засідання ДВК?
Переглядів: 2882 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК планує розпочати підрахунок та погашення невикористаних бюлетенів, хоча ще не встановлена кількість виборців на цій ВД на підставі списку виборців.Чи це законно?
Переглядів: 3035 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК виявила невідповідність кількості контрольних талонів з одного виду виборів кількості підписів виборців у списку виборців. Водночас ДВК не складає акту про розбіжності. Чи законні такі дії ДВК?
Переглядів: 3628 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК у місті обласного значення має намір змінити послідовність підрахунку голосів виборців з місцевих виборів та першим здійснити підрахунок бюлетенів з виборів міського голови. Чи не порушує ДВК норми закону?
Переглядів: 2347 за період від Mon, Oct 5, 2015
Член ДВК, який незгоден із результатами підрахунку голосів виборців, відмовляється підписувати протокол про підрахунок голосів. Як діяти в цьому випадку ДВК?
Переглядів: 4167 за період від Mon, Oct 5, 2015
Секретар ДВК роздає членам ДВК бланки протоколів про підрахунок голосів і пропонує їх підписати для прискорення видачі примірників усім членам комісії. Це законно чи ні?
Переглядів: 7932 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК нарахувала більше 13% недійсних бюлетенів від кількості виборців, які отримали бюлетені. Чи є цей факт підставою для визнання голосування на ВД недійсним?
Переглядів: 3299 за період від Mon, Oct 5, 2015
Виборчі бюлетені отримали 310 виборців, а у скриньках для голосування нараховано 343 виборчі бюлетені. Член ДВК пропонує голосування на ВД визнати недійсним. Це законно?
Переглядів: 3232 за період від Mon, Oct 5, 2015
Де знайти бланк "уточненого" протоколу?
Переглядів: 4041 за період від Sun, Oct 11, 2015
Яку кількість протоколів з підрахунку голосів заповнюють члени дільничної комісії?
Переглядів: 2992 за період від Tue, Oct 13, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).