Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підготовка та проведення голосування

Які документи (зокрема, постанови) потрібно мати з собою для отримання виборчих бюлетенів членами сільської ТВК від районної ТВК?

Доброго вечора.
Які документи (зокрема, постанови) потрібно мати з собою для отримання виборчих бюлетенів членами сільської ТВК від районної ТВК?
Дякую за відповідь.

Відповідь:

Рішення СТВК (Постанова) про визначення членів комісії, уповноважених на отримання бюлетенів від районної ТВК.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Чи затверджені ЦВК для повторного голосування з виборів міського голови відповідні форми протоколів ДВК про підрахунок голосів виборців, ТВК про підсумки повторного голосування?
Переглядів: 2549 за період від Mon, Nov 9, 2015
Чи для повторного голосування у протоколах дільничних та територіальних виборчих комісіях про результати та підсумки голосування потрібно зазначати, що це протоколи для повторного голосування чи вони складаються в тій самій формі що й на чергові вибо
Переглядів: 1800 за період від Mon, Nov 9, 2015
Чи можна проводити засідання ДВК після отримання виборчих бюлетенів від ТВК у разі відсутності на засіданні голови комісії?
Переглядів: 2111 за період від Wed, Nov 11, 2015
Що робити, якщо секретар відмовляється бути на ДВК і в день виборів не виходить? Заступник може виконувати всі її обов’язки?
Переглядів: 3042 за період від Sat, Nov 14, 2015
Рекомендаціїї щодо забезпечення дільничними виборчими комісіями виборчих прав виборців з інвалідністю, похилого віку та інших виборців, які потребують допомоги
Переглядів: 1918 за період від Thu, Oct 19, 2017
Чи можна використовувати степлер при підрахування районною ТВК бюлетенів. Подалі ці бюлетені будуть направлені в ДВК. Чи не будуть бюлетені зі слідами степлера рахуватися як пошкоджені (недійсні)?
Переглядів: 3884 за період від Wed, Sep 23, 2015
Що ще повинні СВК замовляти в друкарні, окрім виборчих бюлетенів?
Переглядів: 4155 за період від Sat, Sep 26, 2015
Якщо кандидат в депутати до місцевої ради іде нульовим в списку партії і відповідно не є прикріпленим до жодного з округів, чи буде його прізвище надруковане у бюлетені?
Переглядів: 2102 за період від Thu, Oct 1, 2015
Коли і яким чином члени ДВК мають перевіряти нездатність самостійно пересуватися виборця, який подав заяву про голосування за місцем перебування?
Переглядів: 2461 за період від Mon, Oct 5, 2015
Член ДВК 24 жовтня отримав телефонограму від районної ТВК про скасування рішення про реєстрацію списку кандидатів від районної організації партії. Що робити з виборчими бюлетенями?
Переглядів: 2166 за період від Mon, Oct 5, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).