Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Протокол підсумкового засідання ДВК


Форму зразка визначено наступним нормативно-правовим документом:
УВАГА!

Зразок має рекомендаційний характер!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Протокол підсумкового засідання ДВК

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі (1) Comments
Коментував для чмо Адмінів - Fri, Dec 16th, 2016 1:15 PM
ДИБІЛИ РОБИЛИ, ЧОМУ НА ДРУК ІДЕ ТІЛЬКИ ОДНА ПЕРША СТОРІНКА ??????? _____________________________________________________ Відповідь: Шановний добродію, повідомляємо, що за налаштування опцій друку на вашому компютерів відповідає адміністратор вашого компютера. Якщо вам не вдається нормально віддрукувати графічний файл (який викладено на сторінку статті для того, щоб його можна було прочитати безпосередньо зі сторінки) - ви завжди можете скачати оригінальний текстовий файл у форматі MS Word, який прикладений до цієї статті адміністратором сайту. Це зроблено саме для того, щоб ви могли робити з ним що забажаєте, наприклад взяти його за шаблон для написання документу. Внизу посилання на цей файл спеціально виділено жовтим кольором і словами "УВАГА! ... Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Протокол підсумкового засідання ДВК" Бажаємо вам успіхів і всіляких гараздів.
Статті по темі
Чи може голова разом із членам ДВК, які транспортували виборчі документи, виготовити за дорученням ТВК протокол з поміткою «Уточнений» без проведення засідання ДВК?
Переглядів: 2881 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК планує розпочати підрахунок та погашення невикористаних бюлетенів, хоча ще не встановлена кількість виборців на цій ВД на підставі списку виборців.Чи це законно?
Переглядів: 3034 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК виявила невідповідність кількості контрольних талонів з одного виду виборів кількості підписів виборців у списку виборців. Водночас ДВК не складає акту про розбіжності. Чи законні такі дії ДВК?
Переглядів: 3626 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК у місті обласного значення має намір змінити послідовність підрахунку голосів виборців з місцевих виборів та першим здійснити підрахунок бюлетенів з виборів міського голови. Чи не порушує ДВК норми закону?
Переглядів: 2346 за період від Mon, Oct 5, 2015
Член ДВК, який незгоден із результатами підрахунку голосів виборців, відмовляється підписувати протокол про підрахунок голосів. Як діяти в цьому випадку ДВК?
Переглядів: 4166 за період від Mon, Oct 5, 2015
Секретар ДВК роздає членам ДВК бланки протоколів про підрахунок голосів і пропонує їх підписати для прискорення видачі примірників усім членам комісії. Це законно чи ні?
Переглядів: 7930 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК нарахувала більше 13% недійсних бюлетенів від кількості виборців, які отримали бюлетені. Чи є цей факт підставою для визнання голосування на ВД недійсним?
Переглядів: 3299 за період від Mon, Oct 5, 2015
Виборчі бюлетені отримали 310 виборців, а у скриньках для голосування нараховано 343 виборчі бюлетені. Член ДВК пропонує голосування на ВД визнати недійсним. Це законно?
Переглядів: 3232 за період від Mon, Oct 5, 2015
Як пишеться протокол безперервного засідання ТВК з 25 на 26 жовтня? Де можна побачити зразок?
Переглядів: 21480 за період від Sat, Oct 10, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).