Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підготовка та проведення голосування

Чи повинні вивішуватися зразки виборчих бюлетенів в приміщенні ДВК? І чи потрібно взагалі членам ДВК передавати зразки виборчих бюлетенів?

Чи повинні вивішуватися зразки виборчих бюлетенів в приміщенні ДВК? І чи потрібно взагалі членам ДВК передавати зразки виборчих бюлетенів?
Відповідь:

1. Саме вивішуватися - ні, не повинні. Вони повинні бути надані для загального ознайомлення у приміщенні ДВК, а от у який саме спосіб - Законом не визначено. 
аб.3 ч.3 ст.74 Закону України "Про місцеві вибори": Рішення територіальної виборчої комісії про затвердження тексту виборчого бюлетеня не пізніш як за 12 днів до дня голосування передається відповідним дільничним виборчим комісіям для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії.
2. Так, потрібно. Це єдиний визначений Законом спосіб заздалегідь поінформувати виборців про кандидатів в депутати чи на посади голів, які балотуються у межах території, до якої відноситься саме ця виборча дільниця.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Чи можна використовувати степлер при підрахування районною ТВК бюлетенів. Подалі ці бюлетені будуть направлені в ДВК. Чи не будуть бюлетені зі слідами степлера рахуватися як пошкоджені (недійсні)?
Переглядів: 3884 за період від Wed, Sep 23, 2015
Що ще повинні СВК замовляти в друкарні, окрім виборчих бюлетенів?
Переглядів: 4155 за період від Sat, Sep 26, 2015
Якщо кандидат в депутати до місцевої ради іде нульовим в списку партії і відповідно не є прикріпленим до жодного з округів, чи буде його прізвище надруковане у бюлетені?
Переглядів: 2102 за період від Thu, Oct 1, 2015
Коли і яким чином члени ДВК мають перевіряти нездатність самостійно пересуватися виборця, який подав заяву про голосування за місцем перебування?
Переглядів: 2461 за період від Mon, Oct 5, 2015
Член ДВК 24 жовтня отримав телефонограму від районної ТВК про скасування рішення про реєстрацію списку кандидатів від районної організації партії. Що робити з виборчими бюлетенями?
Переглядів: 2166 за період від Mon, Oct 5, 2015
З місць видачі виборчих бюлетенів взагалі не видно виборчих скриньок. Це є порушенням правил обладнання приміщення для голосування чи ні?
Переглядів: 2279 за період від Mon, Oct 5, 2015
При підготовці приміщення члени ДВК запропонували скриньки для голосування розмістити в сусідній кімнаті. Наскільки законною є така пропозиція?
Переглядів: 1849 за період від Mon, Oct 5, 2015
Виборець, у якого є відмітка "НСП", об 11.00 24 жовтня передав до ДВК через іншого виборця заяву про бажання проголосувати в приміщенні для голосування. Що робити комісії?
Переглядів: 5858 за період від Mon, Oct 5, 2015
Чи порушила закон ДВК, якщо о 07:00 усі виборчі скриньки уже було опломбовано в присутності двох офіційних спостерігачів від місцевої організації партії та кандидата?
Переглядів: 2440 за період від Mon, Oct 5, 2015
Станом на 8:00 ДВК не закінчила виконання усіх передбачених Законом процедур. Чи можна відкривати приміщення ДВК для початку голосування?
Переглядів: 1818 за період від Mon, Oct 5, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).