Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підготовка та проведення голосування

У витягу з протоколу про передачу ДВК виборчих бюлетенів з виборів депутатів міської ради для голосування у БВО вказується загальна кількість бюлетенів, отриманих членами ДВК по дільниці? Чи вказувати їх кількість по кожному територіальному виборчому

Скажіть, будь ласка, у витягу з протоколу про передачу ДВК виборчих бюлетенів з виборів депутатів міської ради (місто - районний центр) для голосування у БВО (дод.16 до пост ЦВК № 197) вказується загальна кількість бюлетенів, отриманих членами ДВК по дільниці чи вказувати іх кількість по кожному територіальному виборчому округу? В межах дільниці утворено 6-7 ТВО, то має бути 6-7 витягів з протоколу?

Відповідь:

Оскільки ми не володіємо ситуацію про те, чи відома ТВК кількість виборців у списку виборців на день складання протоколу по кожному ТВО, то можливі два варіанти:
1. Ці відомості невідомі. Тоді у стовпчику "Кількість виборців у списку виборців на день складання протоколу" вписується одна загальна цифра, а в стовпчику "Кількість переданих на виборчу дільницю виборчих бюлетенів (відповідно до маркування на упаковці підприємства-виготовлювача)" послідовно вписуються всі 6 або 7, як у Вашому випадку, кількостей. переданих ВБ. Загального сумування цих кількостей робити не треба. Витяг із протоколу в такому випадку буде теж один, в якому кількості переданих ВБ так само послідовно переписано.
2.  Ці відомості відомі. В такому випадку треба кожен з цих показників вписати до окремого рядка Протоколу, і врешті-решт отримати шість або сім рядків в протоколі для однієї ДВК. І, відповідно, зробити 6 чи 7 витягів - по одному для кожного рядка.
Головне - аби в кожному із цих витягів (і в 1, і в 2 варіанті) кількості виборців були співставними із кількостями виборчих бюлетенів.

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Районна комісія повинна на засіданні передати виборчі бюлетені. У нас 38 територіальних (сільських) комісій. За годину всі бюлетені не видати, можливо це зайняти 2 доби? Там же потрібно протоколами проводити. Комісія повинна засідати кворумом дві доб
Переглядів: 2499 за період від Tue, Oct 20, 2015
Коли сільська виборча комісія передає бюлетені по виборах депутатів, то потрібно складати протокол до кожного ОВО чи один загальний?
Переглядів: 6080 за період від Wed, Oct 21, 2015
Які виборчі бюлетені повнна отримати сільська ДВК від районної ТВК?
Переглядів: 1973 за період від Wed, Oct 21, 2015
За якими конкретно протоколами та витягами РВК передає бюлетені з виборів депутатів обласної ради ДВК?
Переглядів: 2075 за період від Wed, Oct 21, 2015
Чи повинні вивішуватися зразки виборчих бюлетенів в приміщенні ДВК? І чи потрібно взагалі членам ДВК передавати зразки виборчих бюлетенів?
Переглядів: 1997 за період від Wed, Oct 21, 2015
Які документи (зокрема, постанови) потрібно мати з собою для отримання виборчих бюлетенів членами сільської ТВК від районної ТВК?
Переглядів: 5456 за період від Thu, Oct 22, 2015
Скільки потрібно вкинути контрольних листів у виборчі скриньки?
Переглядів: 3653 за період від Thu, Oct 22, 2015
Відомість про передачу членам ДВК з місцевих виборів виборчих бюлетенів для видачі їх виборцям для голосування?
Переглядів: 16631 за період від Thu, Oct 22, 2015
Які документи повинні мати із собою члени ДВК, які з"явилися на засідання ТВК для отримання бюлетенів?
Переглядів: 3837 за період від Thu, Oct 22, 2015
Як написати постанову СВК про вибір членів комісії для отримання бюлетенів від РВК?
Переглядів: 7564 за період від Thu, Oct 22, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).