Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Скільки і яких потрібно заказувати сільській виборчій комісії для друку протоколів для ДВК?

Скільки і яких потрібно заказувати сільській виборчій комісії для друку протоколів для ДВК міцеві вибори 2015?
Відповідь:

Саме для ДВК - два:
По виборах депутатів сільської, селищної ради: ПРОТОКОЛ про підрахунок голосів виборців Додаток №3 до Постанови ЦВК №180 від 25.08.2015
Кількість залежить від багатьох факторів: кількості ДВК, кількості членів комісій, кількості ОВО, в яких будуть проводитися вибори депутатів сільради, кількості додаткових примірників (ті, які буде зіпсовано або видано як копія кандидатам, їх ДО чи ОС). І останній фактор - коефіцієнт для "уточнених" протоколів, який може бути яким завгодно від 0% до 100%.
Ось в цьому архіві є невеличка саморобна табличка, за допомогою якої Ви зможете самостійно визначити потрібну кількість бланків.
Зауважимо, що кількість протоколів з позначкою "Уточнений" можна виставити на 0, а необхідну на цей випадок кількість бланків не передавати ДВК, а залишити у себе в ТВК та видавати тим комісіям та стільки, скільки буде реально потрібно.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Як правильно рахувати та записувати в протоколи бюлетені з виборів депутатів селищної ради?
Переглядів: 914 за період від Fri, Jun 28, 2019
Чи може голова разом із членам ДВК, які транспортували виборчі документи, виготовити за дорученням ТВК протокол з поміткою «Уточнений» без проведення засідання ДВК?
Переглядів: 2880 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК планує розпочати підрахунок та погашення невикористаних бюлетенів, хоча ще не встановлена кількість виборців на цій ВД на підставі списку виборців.Чи це законно?
Переглядів: 3034 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК виявила невідповідність кількості контрольних талонів з одного виду виборів кількості підписів виборців у списку виборців. Водночас ДВК не складає акту про розбіжності. Чи законні такі дії ДВК?
Переглядів: 3625 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК у місті обласного значення має намір змінити послідовність підрахунку голосів виборців з місцевих виборів та першим здійснити підрахунок бюлетенів з виборів міського голови. Чи не порушує ДВК норми закону?
Переглядів: 2346 за період від Mon, Oct 5, 2015
Член ДВК, який незгоден із результатами підрахунку голосів виборців, відмовляється підписувати протокол про підрахунок голосів. Як діяти в цьому випадку ДВК?
Переглядів: 4166 за період від Mon, Oct 5, 2015
Секретар ДВК роздає членам ДВК бланки протоколів про підрахунок голосів і пропонує їх підписати для прискорення видачі примірників усім членам комісії. Це законно чи ні?
Переглядів: 7930 за період від Mon, Oct 5, 2015
ДВК нарахувала більше 13% недійсних бюлетенів від кількості виборців, які отримали бюлетені. Чи є цей факт підставою для визнання голосування на ВД недійсним?
Переглядів: 3299 за період від Mon, Oct 5, 2015
Виборчі бюлетені отримали 310 виборців, а у скриньках для голосування нараховано 343 виборчі бюлетені. Член ДВК пропонує голосування на ВД визнати недійсним. Це законно?
Переглядів: 3232 за період від Mon, Oct 5, 2015
Розподіл додатків до Постанови ЦВК №180 від 25.08.2015 за типами виборів депутатів/голів та виборчих комісій
Переглядів: 5963 за період від Sat, Oct 10, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).