ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 17. Підрахунок голосів виборців на ВД. Транспортування виборчих документів до ТВК (ЧаПи)

Чи потрібно підписувати та пакувати конверти за кандидатів, які не отримують жодного голосу виборця?


ЗАПИТАННЯ:
Чи потрібно підписувати та пакувати конверти з "0" голосів за кандидата?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не потрібно. "Нуль" і у пакунку буде "нулем"
"Виборчі бюлетені з голосами виборців, поданими за кожного з кандидатів у депутати, включених до територіального виборчого списку кожної організації партії, запаковуються у пакети. На пакеті зазначаються назва місцевих виборів, номер територіального виборчого округу, номер виборчої дільниці, назва організації партії, прізвище кандидата та його порядковий номер у територіальному виборчому списку організації партії, кількість запакованих виборчих бюлетенів, дата і час пакування, ставляться підписи присутніх членів дільничної виборчої комісії та печатка комісії." (ч.37 ст.250 Кодексу)"

Мають запаковуватися саме виборчі бюлетені з голосами виборців. Якщо десь немає бюлетенів - то і немає чого пакувати. Все ж таки варто раціонально витрачати і час, і сили, і папір.
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 17 ''Підрахунок голосів на виборчій дільниці. Транспортування виборчих документів до ТВК''
- у розділі "Підсумкове засідання та порядок підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці" на стор.131 навчального посібника для членів ДВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.