Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підготовка та проведення голосування

Хто з членів ТВК повинен отримувати бюлетені у підприємства виготовлювача і чи потрібно збирати засідання комісії для вирішення цього питання?

Хто з членів територіальної комісії повинен отримувати бюлетені у підприємства виготовлювача і чи потрібно збирати засідання комісії для вирішення цього питання?

Відповідь:

Троє будь-яких членів ТВК, визначених рішенням комісії, на підставі Акту. Окреме засідання ТВК з прийому виборчих бюлетенів не потрібне.

п.1 ч.1 ст.75 Закону України "Про місцеві вибори" каже наступне: 1) виборча комісія Автономної Республіки Крим, обласна, районна, районна в місті (у містах, де утворені районні у місті ради), міська (міст республіканського в Автономній Республіці Крим, обласного значення, міст Києва та Севастополя) територіальна виборча комісія - не пізніш як за десять днів до дня голосування та отримує виготовлені виборчі бюлетені не пізніш як за дев’ять днів до дня голосування в упаковці підприємства-виготовлювача на підставі акта приймання-передачі за формою, встановленою Центральною виборчою комісією
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Як правильно зареєструвати спостерігачів на виборчій дільниці? Чи є для цього спеціальна форма журналу?
Переглядів: 4000 за період від Thu, Oct 22, 2015
Чи потрібно в протокол суботнього засідання включати питання щодо виготовлення витягу зі списками виборців для голосування за місцем перебування, якщо не подано жодної заяви?
Переглядів: 3372 за період від Thu, Oct 22, 2015
Чи потрібна постанова про облаштування приміщення для голосування відповідно до ЗУ і схема розміщення?
Переглядів: 3643 за період від Thu, Oct 22, 2015
При передачі виборчих бюлетенів буде присутній офіційний спостерігач, який буде вимагати копію протоколу про передачу. Враховуючи те, що ми маємо 12 ОВО, і на кожний округ ми робимо окремі протоколи, то спостерігачу треба виготовити 12 копій протокол
Переглядів: 2238 за період від Fri, Oct 23, 2015
Хто отримує бюлетені за рішенням засідання комісії членів ДВК? Чи їх все ж таки отримує голова комісії і замісник з секретарем ДВК?
Переглядів: 3318 за період від Fri, Oct 23, 2015
Які документи повинна оформляти СВК при отриманні бюлетенів та протоколів від підприємства виготовлювача? Які документи оформлюються при передачі бюлетенів та протоколів ДВК?
Переглядів: 5145 за період від Fri, Oct 23, 2015
Які саме бюлетені отримую сільська виборча комісія? Ті що виготовляє? І які бюлетені отримує ДВК?
Переглядів: 1673 за період від Fri, Oct 23, 2015
На підставі яких документів виборець, постійно не здатний самостійно пересуватись, включається до списку? Чи кожному виборцю необхідна медична довідка? В разі відсутності медичної довідки, де повинен голосувати виборець?
Переглядів: 3492 за період від Sat, Oct 24, 2015
Де повинні стояти скриньки для бюлетенів? Чи можуть вони стояти недалеко від місця, де видаються бюлетені? Як нумеруються скриньки?
Переглядів: 4922 за період від Sat, Oct 24, 2015
Як правильно робити витяг зі списку виборців для голосування на дому?
Переглядів: 5998 за період від Sat, Oct 24, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).