ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » Посібники та інші навчальні й методичні матеріали

Інструкція для членів виборчих комісій щодо здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів

 
Інструкція для членів виборчих комісій щодо здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 рокуІнструкція складається з наступних частин:

 - Загальні вимоги до роботи членів ВК під час дії карантинних обмежень
 - Засоби індивідуального захисту
 - Температурний скринінг
 - Облаштування приміщення ВК
 - Облаштування приміщення для голосування
 - Порядок голосування виборців у приміщенні для голосування
 - Голосування за місцем перебування
 - Прибирання та дезінфекція приміщення
 - Транспортування виборчої документації


Завантажити інструкцію в форматі Adobe PDF можна за цим посиланням: Інструкція для членів виборчих комісій щодо здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, або натиснувши на зображення обкладинки.

Видання публікації здійснено Міжнародною фундацією виборчих систем на запит Центральної виборчої комісії в рамках проєкту «Забезпечення ефективної участі громадян у впровадженні реформ для ґендерної рівності», що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.
Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать авторському колективу і не обов'язково відображають погляди Міністерства міжнародних справ Канади або уряду Канади.

Упорядники: Деніс А. С., Крікополо Є. В., Павловська Є. О.
Під загальною редакцією: Діденко О. М., Гевко А. Є., Постівий С.О.
Рецензенти: Бучинська Т. В., , Кузьменко Л. О., Попова Н. Є.
Дизайн видання: Маркетингова агенція Big Bangers

©Міжнародна фундація виборчих систем (IFES)

Цей матеріал може бути вільно збережено, відтворено, тиражовано та розповсюджено будь-якою зацікавленою особою виключно з некомерційною або освітньою метою. Будь-яке тиражування, відтворення або подальше некомерційне розповсюдження даного матеріалу може бути здійснено тільки за умови збереження його повного змісту та форми.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.