ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » Приклади заповнення документів » Документація дільничних виборчих комісій

ПРИКЛАД. Постанова ДВК "Про відмову у наданні виборцеві можливості голосування за місцем перебування"

ПРИКЛАД!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ДВК "Про відмову у наданні виборцеві можливості голосування за місцем перебування"


МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ


ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ № 320587

Київська областьПОСТАНОВА
м. Вишневе


14.20
"24" жовтня 2020 року                                                               № 32


Про відмову в наданні виборцеві Шаповал М.В. можливості голосувати за місцем її перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


24 жовтня  2020 року о 10 год. 30 хв. до дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 надійшла заява виборця Шаповал Марії Василівни (ця заява була подана через іншого виборця – Вовк Тамару Олексіївну) з проханням забезпечити їй голосування за місцем її перебування у зв’язку з тимчасовою нездатністю пересуватися самостійно за адресою: вул. Зелена, 2 кв. 16, м.Вишневе, Бучанський район, Київська область. До заяви доданий підтверджуючий документ про стан здоров'я виборця – довідка медичної установи (комунального некомерційного підприємства «Вишнівська міська лікарня»), видана лікарем Василенко Т.М. 22 жовтня 2020 року.
Заява виборця Шаповал Марії Василівни з проханням забезпечити їй голосування за місцем її перебування у зв’язку з тимчасовою нездатністю пересуватися самостійно була подана з порушенням строку, передбаченого частиною п’ятою статті 249 Виборчого кодексу України.
Відповідно до частин першої-п’ятоївосьмої статті 249 Виборчого кодексу України,  дільнична виборча комісія з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 постановляє:
1. Не включати виборця Шаповал Марію Василівну до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
2. Відмовити виборцеві Шаповал Марії Василівні у наданні можливості голосувати за місцем її перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
3. Відомості про це рішення за результатами розгляду заяви Шаповал М.В.  внести до Журналу дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 для реєстрації заяв виборців про бажання голосувати за місцем перебування.
4. Секретареві комісії Костинюк В.А. повідомити виборця Шаповал М.В. про відмову їй у можливості голосувати за місцем її перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. 
5. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України.


Головуючий на засіданні, голова дільничної виборчої комісії
_______________ К.Бровата

Секретар дільничної виборчої комісії _______________ В.Костинюк

М.П.

УВАГА!

Приклад має рекомендаційний характер!
Приклад документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери або назви яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються у прикладі виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ДВК "Про відмову у наданні виборцеві можливості голосування за місцем перебування"

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.