ВСІ РОЗДІЛИ » Кілька розділів

ПРИКЛАД. Постанова ДВК "Про включення виборця до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування"

ПРИКЛАД!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ДВК "Про включення виборця до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування"


МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ


ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ № 320587

Київська областьПОСТАНОВА
м. Вишневе


13.30
"24" жовтня 2020 року                                                                              № 26


Про включення Ліщинського С.К. до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


23 жовтня  2020 року до дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 надійшла заява виборця Ліщинського Сергія Кириловича (ця заява виборця від 21 жовтня 2020 року була подана у письмовому вигляді і надійшла поштою до комісії 23 жовтня 2020 року о 14 год. 30 хв.) з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування у зв’язку з тимчасовою нездатністю пересуватися самостійно за адресою: вул. Європейська 37 кв. 115, м.Вишневе, Бучанський район, Київська область. До заяви доданий підтверджуючий документ про стан здоров'я виборця – довідка медичної установи (комунального некомерційного підприємства «Вишнівська міська лікарня»), видана лікарем Зарембою С.Л. 19 жовтня 2020 року.
Заява виборця Ліщинського Сергія Кириловича з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування у зв’язку з тимчасовою нездатністю пересуватися самостійно була подана в строк, передбачений частиною п’ятою статті 249 Виборчого кодексу України.
Перевірка факту тимчасової нездатності виборця Ліщинського С.К. самостійно пересуватися, проведена членами дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 Артеменком М.Я. (від Вишнівської міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”), Струтинською А.Р. (від Вишнівської міської організації Політичної Партії "ГОЛОС”), Глібкою М.А. (від кандидата на посаду Вишнівського міського голови Скляренка С.А.) відповідно до Порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно для організації його голосування на місцевих виборах за місцем перебування, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 8 липня 2020 року № 134, підтвердила факт написання вищезгаданої заяви виборцем Ліщинським С.К. та правильність відомостей, поданих у заяві Ліщинського С.К. 
Відповідно до частин першої-п’ятої, восьмої статті 249 Виборчого кодексу України, Порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно для організації його голосування на місцевих виборах за місцем перебування, затвердженого постановою ЦВК від 8 липня 2020 року № 134,  дільнична виборча комісія з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 постановляє:
1. Включити виборця Ліщинського Сергія Кириловича до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
2. Забезпечити виборцю Ліщинському С.К. голосування за місцем його перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року за адресою: вул. Європейська 37 кв. 115, м.Вишневе, Бучанський район, Київська область. 
3. Відомості про це рішення за результатами розгляду заяви Ліщинського С.К.  внести до Журналу дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 для реєстрації заяв виборців про бажання голосувати за місцем перебування.
4. Секретареві комісії Костинюк В.А. повідомити виборця Ліщинського С.К. про включення його до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
5. Секретареві комісії Костинюк В.А. внести зміни до списку виборців на виборчій дільниці № 320587 для голосування за місцем перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року у зв’язку з включенням виборця Ліщинського С.К. до витягу зі списку виборців.
6. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 320587 у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України.


Головуючий на засіданні, голова дільничної виборчої комісії
_______________ К.Бровата

Секретар дільничної виборчої комісії _______________ В.Костинюк

М.П.

УВАГА!

Приклад має рекомендаційний характер!
Приклад документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери або назви яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються у прикладі виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ДВК "Про включення виборця до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування"

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.