Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підготовка та проведення голосування

Чи можна укладати договір про друк бюлетенів з будь-якою типографією, чи лише визначеною ЦВК? Які документи необхідні для здійснення друку бюлетенів?

Чи можна укладати договір про друк бюлетенів з будь-якою типографією, чи лише визначеною ЦВК? Які документи необхідні для здійснення друку бюлетенів?
Відповідь:

З будь-яким поліграфічним підприємством, визначеним Вашою ТВК. ЦВК не має жодного відношення до подібних речей, адже це місцеві вибори, а не загальнодержавні.
Питання, пов'язані із виготовленням виборчих бюлетенів, регулює Постанова ЦВК №197 від 28.08.2015р. "Про Роз’яснення щодо порядку виготовлення виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ для голосування у відповідних виборчих округах, їх передачі відповідним територіальним і дільничним виборчим комісіям та форми виборчих документів для передачі та приймання виборчих бюлетенів"


Радимо Вам також ознайомитись із матеріалами навчальної теми Виборчі бюлетені, перейшовши безпосередньо за наступним посиланням: Порядок виготовлення виборчих бюлетенів. Нормативи
УВАГА!
Якщо під час переходу за вказаним вище посиланням з'явиться повідомлення "You can't access to oragnization", то це означає, що Ви не підписались на тему Виборчі бюлетені. Для уникнення помилки зайдіть в "Каталоги", після чого підпишіться на цю тему, спочатку натиснувши на кнопку "Підписка на тему", а потім - "Увійти до теми".

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Районна комісія повинна на засіданні передати виборчі бюлетені. У нас 38 територіальних (сільських) комісій. За годину всі бюлетені не видати, можливо це зайняти 2 доби? Там же потрібно протоколами проводити. Комісія повинна засідати кворумом дві доб
Переглядів: 2367 за період від Tue, Oct 20, 2015
Коли сільська виборча комісія передає бюлетені по виборах депутатів, то потрібно складати протокол до кожного ОВО чи один загальний?
Переглядів: 5967 за період від Wed, Oct 21, 2015
У витягу з протоколу про передачу ДВК виборчих бюлетенів з виборів депутатів міської ради для голосування у БВО вказується загальна кількість бюлетенів, отриманих членами ДВК по дільниці? Чи вказувати їх кількість по кожному територіальному виборчому
Переглядів: 4383 за період від Wed, Oct 21, 2015
Які виборчі бюлетені повнна отримати сільська ДВК від районної ТВК?
Переглядів: 1880 за період від Wed, Oct 21, 2015
За якими конкретно протоколами та витягами РВК передає бюлетені з виборів депутатів обласної ради ДВК?
Переглядів: 1952 за період від Wed, Oct 21, 2015
Чи повинні вивішуватися зразки виборчих бюлетенів в приміщенні ДВК? І чи потрібно взагалі членам ДВК передавати зразки виборчих бюлетенів?
Переглядів: 1857 за період від Wed, Oct 21, 2015
Які документи (зокрема, постанови) потрібно мати з собою для отримання виборчих бюлетенів членами сільської ТВК від районної ТВК?
Переглядів: 5310 за період від Thu, Oct 22, 2015
Скільки потрібно вкинути контрольних листів у виборчі скриньки?
Переглядів: 3529 за період від Thu, Oct 22, 2015
Відомість про передачу членам ДВК з місцевих виборів виборчих бюлетенів для видачі їх виборцям для голосування?
Переглядів: 16368 за період від Thu, Oct 22, 2015
Які документи повинні мати із собою члени ДВК, які з"явилися на засідання ТВК для отримання бюлетенів?
Переглядів: 3599 за період від Thu, Oct 22, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).