Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підготовка та проведення голосування

Яку кількість протоколів потрібно замовити сільській виборчій комісії для себе і дільничної, якщо кількість осіб там і там становить по 9 чоловік? І які саме ці протоколи(зразки)?

Яку кількість протоколів потрібно замовити сільській виборчій комісії для себе і дільничної, якщо кількість осіб там і там становить по 9 чоловік? І які саме ці протоколи(зразки)?
Відповідь:

1. Ось тут ми спробували дати відповідь на подібне питання: Как посчитать количество протоколов (подробно), которое нужно заказать на одну ДВК?
2. На жаль, ми не знаємо, які саме види виборів організовує та проводить Ваша СТВК, але зазвичай сільській ВК потрібні наступні форми протоколів: 
По виборах депутатів сільської ради:
По виборах сільського голови:
Ми би також радили СТВК мати хоча би по одному комплекту ПРОТОКОЛу територіальної виборчої комісії про повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № ___ з виборів депутатів сільської, селищної ради в одномандатному виборчому окрузі № ___. Додаток №8 до Постанови ЦВК №180 від 25.08.2015  
та ПРОТОКОЛу територіальної виборчої комісії про повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № ___ з виборів сільського, селищного, міського голови. Додаток №9 до Постанови ЦВК №180 від 25.08.2015
Але якщо у Вас тільки одна ДВК, то будемо сподіватися, що вона зможе самостійно порахувати та здати Вам свої протоколи. На крайній випадок ці форми можна буде надрукувати на принтері формату А4.

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Яким виборчим комісіям районна виборча комісія передає бюлетені про вибори депутатів обласної ради, передані їй обласною територіальною виборчою комісією - територіальним чи дільничним?
Переглядів: 2041 за період від Tue, Oct 20, 2015
Коли ТВК має передавати бюлетені ДВК?
Переглядів: 2025 за період від Tue, Oct 20, 2015
За якими зразками документів СВК має передавати бюлетені ДВК?
Переглядів: 3274 за період від Tue, Oct 20, 2015
Зразок витягу з протоколу передачі виборчих бюлетенів від сільської виборчої до дільничної комісії?
Переглядів: 10949 за період від Tue, Oct 20, 2015
Районна комісія повинна на засіданні передати виборчі бюлетені. У нас 38 територіальних (сільських) комісій. За годину всі бюлетені не видати, можливо це зайняти 2 доби? Там же потрібно протоколами проводити. Комісія повинна засідати кворумом дві доб
Переглядів: 2367 за період від Tue, Oct 20, 2015
Коли сільська виборча комісія передає бюлетені по виборах депутатів, то потрібно складати протокол до кожного ОВО чи один загальний?
Переглядів: 5967 за період від Wed, Oct 21, 2015
У витягу з протоколу про передачу ДВК виборчих бюлетенів з виборів депутатів міської ради для голосування у БВО вказується загальна кількість бюлетенів, отриманих членами ДВК по дільниці? Чи вказувати їх кількість по кожному територіальному виборчому
Переглядів: 4383 за період від Wed, Oct 21, 2015
Які виборчі бюлетені повнна отримати сільська ДВК від районної ТВК?
Переглядів: 1880 за період від Wed, Oct 21, 2015
За якими конкретно протоколами та витягами РВК передає бюлетені з виборів депутатів обласної ради ДВК?
Переглядів: 1952 за період від Wed, Oct 21, 2015
Чи повинні вивішуватися зразки виборчих бюлетенів в приміщенні ДВК? І чи потрібно взагалі членам ДВК передавати зразки виборчих бюлетенів?
Переглядів: 1857 за період від Wed, Oct 21, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).