ВСІ РОЗДІЛИ » Кілька розділів

ПРИКЛАД. Заява виборця, який тимчасово не здатний самостійно пересуватися, про голосування за місцем перебування

ПРИКЛАД!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Заява виборця, який тимчасово не здатний самостійно пересуватися, про голосування за місцем перебування


УВАГА!

Заява виборця з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування має бути написана ним 

ВЛАСНОРУЧНО!


Дільнична виборча комісія
з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року
виборчої дільниці №480030

виборця Скобенка Віталія Панасовича
адреса місця проживання (виборча адреса):
вул. М.Аркаса, 47, м.Баштанка,
Баштанський район, Миколаївська область
тел. (096) ХХХ-ХХ-ХХЗАЯВА

Відповідно до частин першої, третьої, п’ятої, шостої статті 249 Виборчого кодексу України, у зв’язку з тимчасовою нездатністю самостійно пересуватися, прошу забезпечити мені голосування за місцем мого перебування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року за місцем мого перебування за адресою: вул. М.Аркаса, 47, м.Баштанка, Баштанський район, Миколаївська область.
Цією заявою беру на себе зобов’язання забезпечити умови для дотримання вимог щодо порядку голосування, передбачених Виборчим кодексом України.
Додаю: листок непрацездатності від 22 жовтня 2020 року, виданий лікарем комунального некомерційного підприємства "Багатопрофільна лікарня Баштанського району" Голубом В.В.


"23” жовтня 2020 року

_______________ Скобенко В.П.УВАГА!

Приклад має рекомендаційний характер!
Приклад документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери або назви яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються у прикладі виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Заява виборця, який тимчасово не здатний самостійно пересуватися, про голосування за місцем перебування

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.