Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підготовка та проведення голосування

Якою повинна бути кількість бюлетенів, якщо кількість виборців становить 438 чоловік?

Якою повинна бути кількість бюлетенів, якщо кількість виборців становить 438 чоловік?
Відповідь:

441

ч.6 ст.74 Закону України "Про місцеві вибори": 6. Кількість виборчих бюлетенів для голосування визначається відповідними територіальними виборчими комісіями не пізніш як за 12 днів до дня голосування виходячи з кількості виборців, включених до попередніх списків виборців на виборчих дільницях у межах відповідного виборчого округу, з урахуванням резерву виборчих бюлетенів, що становить 0,5 відсотка від кількості виборців на кожній виборчій дільниці у такому виборчому окрузі.
0,5% від 438 - це 2,19. Округлюємо у більший бік, маємо 3. Додаємо до 438 та отримуємо 441

Радимо Вам також ознайомитись із матеріалами навчальної теми Виборчі бюлетені, або ж перейшовши безпосередньо за наступним посиланням: Кількість виборчмх бюлетенів
УВАГА!
Якщо під час переходу за вказаним вище посиланням з'явиться повідомлення "You can't access to oragnization", то це означає, що Ви не підписались на тему Виборчі бюлетені. Для уникнення помилки зайдіть в "Каталоги", після чого підпишіться на цю тему, спочатку натиснувши на кнопку "Підписка на тему", а потім - "Увійти до теми".
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Чи можна використовувати степлер при підрахування районною ТВК бюлетенів. Подалі ці бюлетені будуть направлені в ДВК. Чи не будуть бюлетені зі слідами степлера рахуватися як пошкоджені (недійсні)?
Переглядів: 3705 за період від Wed, Sep 23, 2015
Що ще повинні СВК замовляти в друкарні, окрім виборчих бюлетенів?
Переглядів: 4011 за період від Sat, Sep 26, 2015
Якщо кандидат в депутати до місцевої ради іде нульовим в списку партії і відповідно не є прикріпленим до жодного з округів, чи буде його прізвище надруковане у бюлетені?
Переглядів: 1970 за період від Thu, Oct 1, 2015
Коли і яким чином члени ДВК мають перевіряти нездатність самостійно пересуватися виборця, який подав заяву про голосування за місцем перебування?
Переглядів: 2318 за період від Mon, Oct 5, 2015
Член ДВК 24 жовтня отримав телефонограму від районної ТВК про скасування рішення про реєстрацію списку кандидатів від районної організації партії. Що робити з виборчими бюлетенями?
Переглядів: 1994 за період від Mon, Oct 5, 2015
З місць видачі виборчих бюлетенів взагалі не видно виборчих скриньок. Це є порушенням правил обладнання приміщення для голосування чи ні?
Переглядів: 2140 за період від Mon, Oct 5, 2015
При підготовці приміщення члени ДВК запропонували скриньки для голосування розмістити в сусідній кімнаті. Наскільки законною є така пропозиція?
Переглядів: 1735 за період від Mon, Oct 5, 2015
Виборець, у якого є відмітка "НСП", об 11.00 24 жовтня передав до ДВК через іншого виборця заяву про бажання проголосувати в приміщенні для голосування. Що робити комісії?
Переглядів: 5448 за період від Mon, Oct 5, 2015
Чи порушила закон ДВК, якщо о 07:00 усі виборчі скриньки уже було опломбовано в присутності двох офіційних спостерігачів від місцевої організації партії та кандидата?
Переглядів: 2295 за період від Mon, Oct 5, 2015
Станом на 8:00 ДВК не закінчила виконання усіх передбачених Законом процедур. Чи можна відкривати приміщення ДВК для початку голосування?
Переглядів: 1722 за період від Mon, Oct 5, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).