ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » Приклади заповнення документів » Документація дільничних виборчих комісій

ПРИКЛАД. Постанова ДВК "Про виконання членами виборчої комісії своїх повноважень на платній основі"

ПРИКЛАД!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ДВК "Про виконання членами виборчої комісії своїх повноважень на платній основі"


МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ


ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ № 123456

Житомирська областьПОСТАНОВА

с.Швайківка13.20
"11" жовтня 2020 року № 3

Про виконання членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №123456 своїх повноважень на платній основі

З метою забезпечення ефективної діяльності дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №123456, керуючись частиною першою статті 212 Виборчого кодексу України, дільнична виборча комісія виборчої дільниці №123456 постановляє:
1. Визначити членів дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №123456, які виконують свої повноваження на платній основі протягом виборчого процесу з 11 жовтня 2020 року:
- Голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №123456 Вітрук Меланія Василівна; 
- секретар дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №123456 Кореневич Віктор Степанович. 
2. Звернутися до Швайківської сільської територіальної виборчої комісії зі зверненням щодо затвердження рішення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №123456 про виконання членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №123456 Вітрук М.В., Кореневичем В.С. своїх повноважень на платній основі.
3. Цю постанову не пізніше 12 жовтня 2020 року надіслати до Швайківської сільської територіальної виборчої комісії.
4. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України.Головуючий на засіданні, голова дільничної виборчої комісії
виборчої дільниці № 123456

_______________ М.Вітрук

Секретар дільничної виборчої комісії _______________ В.Кореневич

М.П.

УВАГА!

Приклад має рекомендаційний характер!
Приклад документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери або назви яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються у прикладі виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ДВК "Про виконання членами виборчої комісії своїх повноважень на платній основі"

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.