Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Перелік додатків до постанов ЦВК та КМУ, якими регулюються організація та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року (гіперпосилання на сайт rada.gov.ua)

Перелік додатків до постанов ЦВК та КМУ,
якими регулюються організація та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року (гіперпосилання на сайт Верховної Ради України).

За станом на 7 липня 2019 року розміщено 290 документів (додатки до 54 НПА ).


 • АКТ приймання-передавання справ на зберігання. Додаток №10 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • АКТ приймання-передачі виборчих скриньок на зберігання (ВК - орган місцевого самоврядування). Додаток №3 до Постанови ЦВК від 28 жовтня 2008 року № 58. Переглянути текст.
 • АКТ приймання-передачі виборчих скриньок на зберігання (місцева рада - РДА). Додаток №4 до Постанови ЦВК від 28 жовтня 2008 року № 58. Переглянути текст.
 • АКТ приймання-передачі виборчих скриньок, що знаходилися на зберіганні (орган місцевого самоврядування - ВК). Додаток №1 до Постанови ЦВК від 28 жовтня 2008 року № 58. Переглянути текст.
 • АКТ прийому-передачі виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі від підприємства-виготовлювача Центральній виборчій комісії. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • АКТ прийому-передачі виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від підприємства-виготовлювача Центральній виборчій комісії. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • АКТ прийому-передачі інформаційних плакатів кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатному виборчому окрузі, від підприємства-виготовлювача окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 27 травня 2019 року № 902. Переглянути текст.
 • АКТ прийому-передачі інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, від Державного підприємства спеціального зв’язку Міністерству закордонних справ України. Додаток №8 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • АКТ прийому-передачі інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, від Державного підприємства спеціального зв’язку окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України. Додаток №9 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • АКТ прийому-передачі інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, від підприємства-виготовлювача Центральній виборчій комісії. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • АКТ прийому-передачі інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, від Центральної виборчої комісії Державному підприємству спеціального зв’язку. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • АКТ про видачу копій протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №11 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • АКТ про видачу копій протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах одномандатного виборчого округу. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • АКТ про видачу копій протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на закордонній виборчій дільниці у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу. Додаток №12 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • АКТ про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду. Додаток №9 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • АКТ про виявлені ознаки відкриття сейфа (металевої шафи) та (у разі виявлення) про невідповідність кількості виборчих бюлетенів, виявлених у цьому сейфі (металевій шафі), кількості виборчих бюлетенів, отриманих дільничною виборчою комісією (ЗБВО). Додаток №3 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про виявлені ознаки відкриття сейфа (металевої шафи) та (у разі виявлення) про невідповідність кількості виборчих бюлетенів, виявлених у цьому сейфі (металевій шафі), кількості виборчих бюлетенів, отриманих дільничною виборчою комісією (ОВО). Додаток №4 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про виявлення на виборчій скриньці пошкоджень пломб або печаток чи інших пошкоджень, що порушують її цілісність. Додаток №13 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про виявлення у виборчих скриньках виборчих бюлетенів у кількості, що перевищує кількість виборців, які отримали відповідні виборчі бюлетені на виборчій дільниці (ЗБВО). Додаток №25 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про виявлення у виборчих скриньках виборчих бюлетенів у кількості, що перевищує кількість виборців, які отримали відповідні виборчі бюлетені на виборчій дільниці (ОВО). Додаток №26 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про виявлення факту незаконного голосування. Додаток №22 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про відсутність у переносній виборчій скриньці контрольного листа (контрольних листів) (повторні/проміжні вибори). Додаток №19 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про відсутність у переносній виборчій скриньці контрольного листа (контрольних листів) (чергові/позачергові вибори). Додаток №18 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про відсутність у стаціонарній виборчій скриньці контрольного листа (повторні/проміжні вибори). Додаток №17 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про відсутність у стаціонарній виборчій скриньці контрольного листа (чергові/позачергові вибори). Додаток №16 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про внесення до виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України змін без рішення Центральної виборчої комісії чи внесення змін, що не відповідають рішенню Центральної виборчої комісії (ЗБВО). Додаток №1 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про внесення до виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України змін без рішення Центральної виборчої комісії чи внесення змін, що не відповідають рішенню Центральної виборчої комісії (ОВО). Додаток №2 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про знищення або пошкодження виборчої скриньки (скриньок) (ЗБВО). Додаток №23 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про знищення або пошкодження виборчої скриньки (скриньок) (ОВО). Додаток №24 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність загальної кількості контрольних талонів виданих виборчих бюлетенів сумі кількостей виборців, які отримали виборчі бюлетені у приміщенні для голосування, та виборців, які отримали виборчі бюлетені за місцем перебування (ЗБВО). Додаток №9 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність загальної кількості контрольних талонів виданих виборчих бюлетенів сумі кількостей виборців, які отримали виборчі бюлетені у приміщенні для голосування, та виборців, які отримали виборчі бюлетені за місцем перебування (ОВО). Додаток №10 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність кількості виборців, які взяли участь у голосуванні на виборчій дільниці, сумі кількостей недійсних виборчих бюлетенів та виборчих бюлетенів з голосами виборців, поданими за кандидатів у народні депутати України (ЗБВО). Додаток №20 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність кількості виборців, які взяли участь у голосуванні на виборчій дільниці, сумі кількостей недійсних виборчих бюлетенів та виборчих бюлетенів з голосами виборців, поданими за кандидатів у народні депутати України (ОВО). Додаток №21 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність кількості виборчих бюлетенів, виявленої при відкритті переносної виборчої скриньки, кількості відповідних виборчих бюлетенів, зазначеній в контрольному листі у цій скриньці (ЗБВО). Додаток №14 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність кількості виборчих бюлетенів, виявленої при відкритті переносної виборчої скриньки, кількості відповідних виборчих бюлетенів, зазначеній в контрольному листі у цій скриньці (ОВО). Додаток №15 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність суми кількостей виборчих бюлетенів, виданих членом дільничної виборчої комісії виборцям, та виборчих бюлетенів, що залишилися невикористаними у нього, кількості виборчих бюлетенів, отриманих цим членом дільничної виборчої комісії згідно з відомістю про передачу членам дільничної виборчої комісії виборчих бюлетенів (ОВО). Додаток №8 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність суми кількостей виборчих бюлетенів, виданих членом дільничної виборчої комісії виборцям, та виборчих бюлетенів, що залишилися невикористаними у нього, кількості виборчих бюлетенів, отриманих цим членом дільничної виборчої комісії згідно з відомістю про передачу членам дільничної виборчої комісії виборчих бюлетенів (ЗБВО). Додаток №7 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність суми кількості невикористаних виборчих бюлетенів і кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені, кількості виборчих бюлетенів, отриманих дільничною виборчою комісією (ЗБВО). Додаток №11 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про невідповідність суми кількості невикористаних виборчих бюлетенів і кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені, кількості виборчих бюлетенів, отриманих дільничною виборчою комісією (ОВО). Додаток №12 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу дільничній виборчій комісії попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці. Додаток №12 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу дільничній виборчій комісії попереднього списку виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній в установі виконання покарань, слідчому ізоляторі. Додаток №14 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу дільничній виборчій комісії уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці. Додаток №13 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу дільничній виборчій комісії уточненого списку виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній в установі виконання покарань, слідчому ізоляторі. Додаток №15 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу іменних запрошень на вибори народних депутатів України дільничній виборчій комісії закордонної виборчої дільниці. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 16 вересня 2014 року № 964. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу іменних запрошень на вибори народних депутатів України дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 16 вересня 2014 року № 964. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування печаток виборчих комісій з виборів народних депутатів України та штампа "Вибув" окружній виборчій комісії. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу печатки дільничної виборчої комісії звичайної та спеціальної виборчої дільниці та штампа "Вибув" окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу печатки окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу печаток дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • АКТ про передачу штампа "Вибув" дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • АКТ про погашення невірно заповненого виборцем виборчого бюлетеня як невикористаного (ЗБВО). Додаток №5 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про погашення невірно заповненого виборцем виборчого бюлетеня як невикористаного (ОВО). Додаток №6 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • АКТ про приймання – передачу на зберігання печатки дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України закордонної виборчої дільниці та штампа "Вибув". Додаток №9 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • АКТ про приймання – передачу окружною виборчою комісією на зберігання печаток окружної та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України та штампа "Вибув" до органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування. Додаток №8 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • АКТ про розпакування упаковки з виборчими бюлетенями з виборів народних депутатів України . Додаток №6 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • АКТ про розходження підрахованої кількості виборчих бюлетенів з кількістю, зазначеною у витягу із протоколу окружної виборчої комісії про передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі. до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • АКТ про розходження підрахованої кількості виборчих бюлетенів з кількістю, зазначеною у витягу із протоколу окружної виборчої комісії про передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Додаток №13 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • АНАЛІЗ фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № ___. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • АНАЛІЗ фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду політичної партії. Додаток №9 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №1 , Вінницька область, одномандатні виборчі округи 11-18. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №10 , Кіровоградська область, одномандатні виборчі округи 99-103. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №11 , Луганська область, одномандатні виборчі округи 105-107, 112-114. Додаток №11 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №12 , Львівська область, одномандатні виборчі округи 115-126. Додаток №12 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №13 , Миколаївська область, одномандатні виборчі округи 127-132. Додаток №13 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №14 , Одеська область, одномандатні виборчі округи 133-143. Додаток №14 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №15 , Полтавська область, одномандатні виборчі округи 144-151. Додаток №15 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №16 , Рівненська область, одномандатні виборчі округи 152-156. Додаток №16 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №17 , Сумська область, одномандатні виборчі округи 157-162. Додаток №17 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №18 , Тернопільська область, одномандатні виборчі округи 163-167. Додаток №18 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №19 , Харківська область, одномандатні виборчі округи 168-181. Додаток №19 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №2 , Волинська область, одномандатні виборчі округи 19-23. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №20 , Херсонська область, одномандатні виборчі округи 182-186. Додаток №20 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №21 , Хмельницька область, одномандатні виборчі округи 187-193. Додаток №21 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №22 , Черкаська область, одномандатні виборчі округи 194-200. Додаток №22 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №23 , Чернівецька область, одномандатні виборчі округи 201-204. Додаток №23 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №24 , Чернігівська область, одномандатні виборчі округи 205-210. Додаток №24 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №25 , м. Київ, одномандатні виборчі округи 211-223. Додаток №25 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №3 , Дніпропетровська область, одномандатні виборчі округи 24-40. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №4 , Донецька область, одномандатні виборчі округи 45-52, 57-60. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №5 , Житомирська область, одномандатні виборчі округи 62-67. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №6 , Закарпатська область, одномандатні виборчі округи 68-73. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №7 , Запорізька область, одномандатні виборчі округи 74-82. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №8 , Івано-Франківська область, одномандатні виборчі округи 83-89. Додаток №8 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №9 , Київська область, одномандатні виборчі округи 90-98. Додаток №9 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1346. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року (закороднний ВО). Додаток №2 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1345. Переглянути текст.
 • Виборчий бюлетень з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 26 червня 2019 року № 1345. Переглянути текст.
 • ВИДИ послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України. Додаток № 3 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 18. Переглянути текст.
 • ВИМОГИ до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування. Додаток до Постанови ЦВК від 19 січня 2012 року № 5. Переглянути текст.
 • ВИМОГИ до приміщень окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України. Додаток № 1 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 18. Переглянути текст.
 • ВИМОГИ до програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 3 вересня 2014 року № 935. Переглянути текст.
 • ВИТЯГ із протоколу окружної виборчої комісії про передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №12 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • ВИТЯГ із протоколу окружної виборчої комісії про передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Додаток №11 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • ВИТЯГ із списку виборців на звичайній виборчій дільниці для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ВИТЯГ із списку виборців на спеціальній виборчій дільниці для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно. Додаток №11 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ВІДОМІСТЬ погодження інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • ВІДОМІСТЬ погодження текстів інформаційних плакатів кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 27 травня 2019 року № 902. Переглянути текст.
 • ВІДОМІСТЬ про передачу окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України інформаційних плакатів кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатному виборчому окрузі, дільничним виборчим комісіям звичайних та спеціальних виборчих дільниць. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 27 травня 2019 року № 902. Переглянути текст.
 • ВІДОМІСТЬ про передачу окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, дільничним виборчим комісіям. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • ВІДОМІСТЬ про передачу печаток дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України окружною виборчою комісією дільничним виборчим комісіям звичайних та спеціальних виборчих дільниць. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • ВІДОМІСТЬ про передачу членам дільничної виборчої комісії виборчих бюлетенів для видачі їх виборцям у приміщенні для голосування (ЗБВО). Додаток №28 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • ВІДОМІСТЬ про передачу членам дільничної виборчої комісії виборчих бюлетенів для видачі їх виборцям у приміщенні для голосування (ОВО). Додаток №29 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • ВІДОМІСТЬ про передачу членам дільничної виборчої комісії, які організовуватимуть голосування за місцем перебування виборців, виборчих бюлетенів (ЗБВО). Додаток №30 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • ВІДОМІСТЬ про передачу членам дільничної виборчої комісії, які організовуватимуть голосування за місцем перебування виборців, виборчих бюлетенів (ОВО). Додаток №31 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • ВІДОМІСТЬ про передачу штампа "Вибув" окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України дільничним виборчим комісіям звичайних та спеціальних виборчих дільниць. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Завантажити документ.
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за порушення законодавства про вибори народних депутатів України (інформаційний плакат). Додаток №2 до Постанови ЦВК від 12 липня 2012 року № 109. Завантажити документ.
 • ВНУТРІШНІЙ опис документів справи. Додаток №3 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • ВСІ додатки. Додаток №35 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Переглянути текст.
 • ДОВІДКА № про витрачання коштів та взяті фінансові зобов'язання окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу для підготовки та проведення виборів народних депутатів України. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 12 липня 2012 року № 110. Переглянути текст.
 • ДОВІДКА про виконання обов'язків члена виборчої комісії з виборів народних депутатів України. Додаток 2 до Порядку до Постанови ЦВК від 5 вересня 2012 року № 848. Завантажити документ.
 • ДОВІДКА про надання послуг окружній (дільничній) виборчій комісії під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України . Додаток № 3 до Постанови ЦВК від 19 липня 2012 року № 122. Завантажити документ.
 • ДОВІДКА про надання послуг Центральній виборчій комісії під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України. Додаток № 2 до Постанови ЦВК від 19 липня 2012 року № 122. Завантажити документ.
 • ДОГОВІР про виконання обов'язків члена виборчої комісії з виборів народних депутатів України. Додаток 1 до Порядку до Постанови ЦВК від 5 вересня 2012 року № 848. Завантажити документ.
 • ДОГОВІР про надання окружній (дільничній) виборчій комісії послуг, пов'язаних з підготовкою та проведенням виборів народних депутатів України. Додаток № 5 до Постанови ЦВК від 19 липня 2012 року № 122. Завантажити документ.
 • ДОГОВІР про надання транспортних послуг фізичною особою. Зразок №4 (має рекомендаційний характер) до Постанови ЦВК від 8 квітня 2014 року № 227. Завантажити документ.
 • ДОГОВІР про надання транспортних послуг юридичною особою (фізичною особою-підприємцем). Зразок №3 (має рекомендаційний характер) до Постанови ЦВК від 8 квітня 2014 року № 227. Завантажити документ.
 • ДОГОВІР про надання Центральній виборчій комісії послуг, пов'язаних з підготовкою та проведенням виборів народних депутатів України. Додаток № 4 до Постанови ЦВК від 19 липня 2012 року № 122. Завантажити документ.
 • ЄДИНИЙ КОШТОРИС ВИДАТКІВ окружної виборчої комісії для підготовки та проведення виборів народних депутатів України. Додаток № 1 до Постанови ЦВК від 12 липня 2012 року № 110. Переглянути текст.
 • журнал обліку особистого прийому громадян у виборчій комісії та комісії з референдуму. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 15 вересня 2010 року № 350. Переглянути текст.
 • Журнал обліку посвідчень, які підтверджують тимчасову зміну місця голосування виборця. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893. Завантажити документ.
 • журнал реєстрації документів, заяв і скарг у виборчій комісії та комісії з референдуму. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 15 вересня 2010 року № 350. Переглянути текст.
 • ЗАСВІДЧУВАЛЬНИЙ напис справи (розділу опису). Додаток №4 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • ЗАЯВА виборця про видачу йому іншого виборчого бюлетеня в обмін на невірно заповнений (ЗБВО). Додаток №32 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • ЗАЯВА виборця про видачу йому іншого виборчого бюлетеня в обмін на невірно заповнений (ОВО). Додаток №33 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • Заява про тимчасову зміну місця голосування виборця (примірний зразок). Додаток №2 до Постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893. Завантажити документ.
 • ЗВЕДЕНА ДОВІДКА про наявність та місцезнаходження виборчих скриньок у територіальному виборчому окрузі № ___ / регіоні. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 28 жовтня 2008 року № 58. Переглянути текст.
 • ЗВЕДЕНА ДОВІДКА про передачу місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування виборчих скриньок, що знаходилися на зберіганні в територіальному виборчому окрузі № ___ / регіоні. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 28 жовтня 2008 року № 58. Переглянути текст.
 • ЗВЕРНЕННЯ РДА (МДА) щодо утворення спеціальної виборчої дільниці у винятковому випадку (в разі непередбаченого виходу у плавання судна під Державним Прапором України). Додаток №6 до Постанови ЦВК від 2 лютого 2012 року № 20. Переглянути текст.
 • ЗВЕРНЕННЯ РДА (МДА) щодо утворення спеціальної виборчої дільниці у винятковому випадку (в разі утворення нового стаціонарного лікувального закладу, установи виконання покарань, слідчого ізолятора чи іншого закладу (установи) з тимчасовим перебуванням виборців з обмеженими можливостями пересування). Додаток №5 до Постанови ЦВК від 2 лютого 2012 року № 20. Переглянути текст.
 • ЗВІТ про надходження коштів на поточний рахунок виборчого фонду політичної партії, кандидати в народні депутати України від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та їх використання (форма № 1). Додаток №1 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • ЗВІТ про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № ___ (форма № 4). Додаток №7 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • ЗВІТ про формування виборчого фонду політичної партії, кандидати в народні депутати України від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі (форма № 2). Додаток №3 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • ЗРАЗКИ печаток дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайної, спеціальної та закордонної виборчих дільниць. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ЗРАЗОК вивіски дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України закордонної виборчої дільниці. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ЗРАЗОК вивіски дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України звичайної виборчої дільниці. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ЗРАЗОК вивіски дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України спеціальної виборчої дільниці. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ЗРАЗОК вивіски окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ЗРАЗОК печатки окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ЗРАЗОК штампа "Вибув". Додаток №9 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ІМЕННЕ запрошення на вибори народних депутатів України виборцю, включеному до попереднього списку виборців на закордонній виборчій дільниці. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 83. Завантажити документ.
 • ІМЕННЕ запрошення на вибори народних депутатів України виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці, стосовно якого у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 83. Завантажити документ.
 • ІМЕННЕ запрошення на вибори народних депутатів України виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 83. Завантажити документ.
 • ІНФОРМАЦІЯ про виконання єдиного кошторису видатків для підготовки та проведення виборів народних депутатів України. Додаток № 2 до Постанови ЦВК від 5 червня 2019 року № 946. Завантажити документ.
 • КОНСОЛІДОВАНОГО звіту про надходження коштів на поточні рахунки виборчого фонду політичної партії, кандидати в народні депутати України від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та їх використання (форма № 3). Додаток №5 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • КОНТРОЛЬНИЙ лист для вкидання у переносну виборчу скриньку. Додаток №34 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • КОНТРОЛЬНИЙ лист для вкидання у стаціонарну та переносну виборчу скриньку. Додаток №27 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 208. Завантажити документ.
 • ЛИСТОК приймання фінансового звіту від окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України про надходження та використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів народних депутатів України. Додаток № 4 до Постанови ЦВК від 5 червня 2019 року № 946. Завантажити документ.
 • МАРШРУТНИЙ лист. Зразок №2 (має рекомендаційний характер) до Постанови ЦВК від 8 квітня 2014 року № 227. Завантажити документ.
 • НОРМИ забезпечення виборчих комісій обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями. Додаток № 2 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 18. Переглянути текст.
 • ОБКЛАДИНКА справ постійного зберігання . Додаток №5 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • ОПИС вивісок окружної і дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України. Додаток №8 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ОПИС печаток окружної та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 52. Переглянути текст.
 • ОПИС справ з особового складу. Додаток №8 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • ОПИС справ постійного зберігання. Додаток №6 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • ОПИС справ тимчасового зберігання. Додаток №7 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • ПІДСУМКОВИЙ запис про кількість справ, фактично заведених за період роботи окружної виборчої комісії. Додаток №2 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про включення виборців до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 7 червня 2012 року № 96. Переглянути текст.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про зміни, внесені до уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 7 червня 2012 року № 96. Переглянути текст.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про узагальнення інформації щодо поданих до дільничної виборчої комісії заяв і скарг, що стосуються процесу виборів народних депутатів України, та результатів їх розгляду. Додаток № 2 до Постанови ЦВК від 23 травня 2014 року № 719. Завантажити документ.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про узагальнення інформації щодо поданих до окружної виборчої комісії та дільничних виборчих комісій в межах одномандатного виборчого округу № ____ заяв і скарг, що стосуються процесу виборів народних депутатів України, та результатів їх розгляду. Додаток № 3 до Постанови ЦВК від 23 травня 2014 року № 719. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ з відомостями про виборців, на підставі яких складається список виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній у слідчому ізоляторі. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ з відомостями про виборців, на підставі яких складається список виборців на спеціальній виборчій дільниці. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ ОВК щодо утворення спеціальної виборчої дільниці у винятковому випадку (в разі непередбаченого виходу у плавання судна під Державним Прапором України). Додаток №4 до Постанови ЦВК від 2 лютого 2012 року № 20. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ ОВК щодо утворення спеціальної виборчої дільниці у винятковому випадку (в разі утворення нового стаціонарного лікувального закладу, установи виконання покарань, слідчого ізолятора чи іншого закладу (установи) з тимчасовим перебуванням виборців з обмеженими можливостями пересування). Додаток №3 до Постанови ЦВК від 2 лютого 2012 року № 20. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ про заміну члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці (Міністерство закордонних справ України). Додаток №9 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці (партія, яка має фракцію у ВР). Додаток №7 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці (політична партія). Додаток №8 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу дільничної виборчої комісії звичайної та/або спеціальної виборчої дільниці (кандидат в народні депутати). Додаток №6 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу дільничної виборчої комісії звичайної та/або спеціальної виборчої дільниці (партія, яка має фракцію у ВР). Додаток №4 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу дільничної виборчої комісії звичайної та/або спеціальної виборчої дільниці (політична партія). Додаток №5 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу дільничної виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці, утвореної на судні, що перебуває у день виборів у плаванні під Державним Прапором України, та на полярній станції України. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу дільничної виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці, утвореної у винятковому випадку (Окружна виборча комісія). Додаток №11 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії (політична партія). Додаток №3 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ про заміну члена окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії (партія, яка має фракцію у ВР). Додаток №2 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ РДА (МДА) щодо утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі (на судні, що перебуває у плаванні під Державним Прапором України). Додаток №2 до Постанови ЦВК від 2 лютого 2012 року № 20. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ РДА (МДА) щодо утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 2 лютого 2012 року № 20. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ щодо внесення змін до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 24 січня 2012 року № 11. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 24 січня 2012 року № 11. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць від міністерства закордонних справ України. Додаток №8 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць від політичної партії – суб’єкта виборчого процесу. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць від політичної партії, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та/або спеціальних виборчих дільниць від кандидата у народні депутати України. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та/або спеціальних виборчих дільниць від політичної партії – суб’єкта виборчого процесу. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та/або спеціальних виборчих дільниць від політичної партії, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України спеціальної виборчої дільниці, утвореної на судні, що перебуває у день виборів у плаванні під Державним Прапором України, та на полярній станції України. Додаток №9 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України спеціальної виборчої дільниці, утвореної у винятковому випадку. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України від політичної партії – суб’єкта виборчого процесу. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України від політичної партії, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 23 травня 2019 року № 894. Завантажити документ.
 • ПОДАННЯ щодо первинного утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 24 січня 2012 року № 11. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ щодо первинного утворення звичайних виборчих дільниць на постійній основі. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 24 січня 2012 року № 11. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ щодо первинного утворення спеціальних виборчих дільниць на постійній основі. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 24 січня 2012 року № 11. Переглянути текст.
 • ПОДАННЯ щодо тимчасового закриття спеціальної виборчої дільниці, яка існує на постійній основі. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 24 січня 2012 року № 11. Переглянути текст.
 • ПОДОРОЖНІЙ лист автомобіля. Зразок №1 (має рекомендаційний характер) до Постанови ЦВК від 8 квітня 2014 року № 227. Завантажити документ.
 • ПОПЕРЕДНІЙ список виборців на закордонній виборчій дільниці. Додаток №8 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ПОПЕРЕДНІЙ список виборців на звичайній виборчій дільниці. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ПОПЕРЕДНІЙ список виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній в установі виконання покарань, слідчому ізоляторі. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ПОРЯДОК зберігання матеріальних цінностей, придбаних виборчими комісіями, комісіями з всеукраїнського референдуму за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів Президента України, народних депутатів України та всеукраїнського референдуму. до Постанови ЦВК від 20 жовтня 2009 року № 171. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів. Додаток до Постанови ЦВК від 15 вересня 2010 року № 350. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК виготовлення інформаційних плакатів кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, їх передачі окружним і дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 27 травня 2019 року № 902. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК виготовлення інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, їх передачі Міністерству закордонних справ України, окружним і дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК виготовлення, обліку, використання та зберігання виборчих скриньок. Додаток до Постанови ЦВК від 28 жовтня 2008 року № 58. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток виборчих комісій з виборів народних депутатів України та штампа "Вибув". Додаток №1 до Постанови ЦВК від 22 березня 2012 року № 53. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК використання окружними виборчими комісіями з виборів народних депутатів України інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори". Додаток до Постанови ЦВК від 6 червня 2019 року № 954. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК голосування на виборах народних депутатів України (інформаційний плакат). Додаток №1 до Постанови ЦВК від 12 липня 2012 року № 109. Завантажити документ.
 • ПОРЯДОК залучення спеціалістів, експертів та технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій на час підготовки та проведення виборів народних депутатів України. Додаток № 1 до Постанови ЦВК від 19 липня 2012 року № 122. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК контролю за правильним і цільовим використанням коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку та проведення виборів Президента України, народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 3 січня 2019 року № 8. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК навчання членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 15 вересня 2014 року № 949. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК надання транспортних послуг окружним і дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України, Президента України, окружним і дільничним комісіям з всеукраїнського референдуму. Додаток до Постанови ЦВК від 8 квітня 2014 року № 227. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК надсилання фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах. Додаток №12 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК нарахування та виплати одноразової грошової винагороди членам окружних і дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 12 липня 2012 року № 108. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК оплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 5 вересня 2012 року № 848. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК перевірки факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування з виборів народних депутатів України за місцем перебування виборців. Додаток до Постанови ЦВК від 27 липня 2012 року № 126. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК передачі виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК передачі до Центральної виборчої комісії оперативної інформації про хід та підсумки голосування у день голосування на виборах народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 25 вересня 2012 року № 1074. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК передачі на виборах народних депутатів України протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу та повідомлень про їх зміст до Центральної виборчої комісії. Додаток до Постанови ЦВК від 27 серпня 2014 року № 812. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК передачі окружними виборчими комісіями з виборів народних депутатів України виборчої та іншої документації на зберігання до архівних установ. Додаток № до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Переглянути текст.
 • Порядок передачі Центральній виборчій комісії узагальненої інформації щодо поданих до окружних та дільничних виборчих комісій заяв і скарг, що стосуються процесу виборів народних депутатів України, та результатів їх розгляду. Додаток № 1 до Постанови ЦВК від 23 травня 2014 року № 719. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК подання окружними виборчими комісіями з виборів народних депутатів України фінансових звітів про надходження та використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів народних депутатів України. Додаток № 1 до Постанови ЦВК від 5 червня 2019 року № 946. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК проведення аналізу фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів політичних партій, кандидати в народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах. Додаток №13 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 25 квітня 2013 року № 88. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК проведення жеребкування щодо черговості надання кандидатам у народні депутати України, зареєстрованим в одномандатних виборчих округах, ефірного часу на регіональних теле- та радіоканалах для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів народних депутатів України. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 6 жовтня 2014 року № 1492. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК проведення жеребкування щодо черговості надання політичним партіям, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, ефірного часу на регіональних теле- та радіоканалах для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів народних депутатів України. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 6 жовтня 2014 року № 1492. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК розгляду скарг виборчими комісіями з виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 31 липня 2012 року № 133. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК розподілу керівних посад в окружних виборчих комісіях з виборів народних депутатів України між суб’єктами подання кандидатур до складу цих комісій. Додаток до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 79. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК розподілу керівних посад у дільничних виборчих комісіях з виборів народних депутатів України між суб’єктами подання кандидатур до складу цих комісій. Додаток № 1 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 80. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК складання попередніх списків виборців для звичайних виборчих дільниць для підготовки та проведення голосування з виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 29 лютого 2012 року № 38. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК складання фінансових звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів політичних партій, кандидати в народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах. Додаток №11 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 24 січня 2012 року № 11. Переглянути текст.
 • ПОРЯДОК фінансування окружних виборчих комісій та дільничних виборчих комісій закордонних виборчих дільниць за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 12 липня 2012 року № 110. Переглянути текст.
 • ПОСВІДЧЕННЯ, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця (вибори). Додаток №3 до Постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893. Завантажити документ.
 • ПОСВІДЧЕННЯ, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця (референдум). Додаток №4 до Постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893. Завантажити документ.
 • ПОСТАНОВА виборчої комісії (комісії з референдуму). Додаток №2 до Постанови ЦВК від 15 вересня 2010 року № 350. Переглянути текст.
 • ПРОТОКОЛ дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на закордонній виборчій дільниці у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • ПРОТОКОЛ дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на звичайній/спеціальній виборчій дільниці в одномандатному виборчому окрузів межах виборчого округу. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • ПРОТОКОЛ дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на звичайній/спеціальній виборчій дільниці у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах одномандатного виборчого округу. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • ПРОТОКОЛ дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній на судні, що перебуває в день голосування у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України, в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • ПРОТОКОЛ дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній на судні, що перебуває в день голосування у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах одномандатного виборчого округу. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • протокол засідання виборчої комісії (комісії з референдуму). Додаток №1 до Постанови ЦВК від 15 вересня 2010 року № 350. Переглянути текст.
 • ПРОТОКОЛ окружної виборчої комісії про передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • ПРОТОКОЛ окружної виборчої комісії про передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі . Додаток №9 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • ПРОТОКОЛ окружної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №9 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • ПРОТОКОЛ окружної виборчої комісії про підсумки голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах одномандатного виборчого округу. Додаток №8 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • ПРОТОКОЛ окружної виборчої комісії про повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • ПРОТОКОЛ окружної виборчої комісії про повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах одномандатного виборчого округу. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 4 квітня 2014 року № 207. Завантажити документ.
 • ПРОТОКОЛ про прийняття окружною виборчою комісією виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі від Центральної виборчої комісії . Додаток №8 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • ПРОТОКОЛ про прийняття окружною виборчою комісією виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Центральної виборчої комісії . Додаток №7 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • РЕЄСТР прийому-передачі виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатному виборчому окрузі для транспортування до місцезнаходження окружної виборчої комісії . Додаток №5 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • РЕЄСТР прийому-передачі виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі для транспортування до місцезнаходження окружної виборчої комісії. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 17 червня 2019 року № 1040. Переглянути текст.
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ про застосування окремих положень Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо видачі членами дільничних виборчих комісій виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України на підставі паспорта громадянина України. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1008. Переглянути текст.
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо виготовлення іменних запрошень на вибори народних депутатів України. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 16 вересня 2014 року № 964. Переглянути текст.
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо визначення окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України порядкового номера спеціальної виборчої дільниці, що існує на тимчасовій основі. Додаток до Постанови ЦВК від 7 вересня 2012 року № 813. Переглянути текст.
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо порядку внесення змін до складу окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 18 квітня 2013 року № 81. Переглянути текст.
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо порядку підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та складення протоколів дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці після закінчення голосування на виборах народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 7 травня 2014 року № 502. Переглянути текст.
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо порядку транспортування дільничними виборчими комісіями виборчих документів з виборів народних депутатів України до окружних виборчих комісій. Додаток до Постанови ЦВК від 24 жовтня 2012 року № 1849. Переглянути текст.
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів народних депутатів України. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 7 червня 2012 року № 96. Переглянути текст.
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо складення протоколів окружної виборчої комісії про підсумки голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах одномандатного виборчого округу та в одномандатному виборчому окрузі на виборах народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 7 травня 2014 року № 501. Переглянути текст.
 • РОЗПОДІЛ коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 3 червня 2019 року № 925. Переглянути текст.
 • РОЗШИФРОВКА до звіту про надходження коштів на поточний рахунок виборчого фонду політичної партії, кандидати в народні депутати України від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та їх використання (форми № 1). Додаток №2 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • РОЗШИФРОВКА до звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № ___ (форми № 4). Додаток №8 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • РОЗШИФРОВКА до звіту про формування виборчого фонду політичної партії, кандидати в народні депутати України від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі (форми № 2). Додаток №4 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • РОЗШИФРОВКА до Консолідованого звіту про надходження коштів на поточні рахунки виборчого фонду політичної партії, кандидати в народні депутати України від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та їх використання (форми № 3). Додаток №6 до Постанови ЦВК від 14 червня 2019 року № 1010. Переглянути текст.
 • РОЗШИФРОВКА до форми № 7д "Звіт про заборгованість за бюджетними коштами". Додаток № 3 до Постанови ЦВК від 5 червня 2019 року № 946. Завантажити документ.
 • РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо порядку надання дозволу громадським організаціям мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України. Додаток до Постанови ЦВК від 24 травня 2019 року № 900. Переглянути текст.
 • СЕРЕДНІ НОРМИ видатків для потреб дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 3 червня 2019 року № 925. Переглянути текст.
 • СЕРЕДНІ НОРМИ видатків окружної виборчої комісії на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 3 червня 2019 року № 925. Переглянути текст.
 • СПИСОК виборців на спеціальній виборчій дільниці. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ТИПОВА номенклатура справ окружної виборчої комісії. Додаток №1 до "Порядку..." до Постанови ЦВК від 12 березня 2012 року № 46. Завантажити документ.
 • УТОЧНЕНИЙ список виборців на закордонній виборчій дільниці. Додаток №9 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • УТОЧНЕНИЙ список виборців на звичайній виборчій дільниці. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • УТОЧНЕНИЙ список виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній в установі виконання покарань, слідчому ізоляторі. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 26 січня 2012 року № 19. Завантажити документ.
 • ФОРМА посвідчення голови, заступника голови, секретаря, члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України закордонної виборчої дільниці. Додаток №14 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення голови, заступника голови, секретаря, члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України звичайної виборчої дільниці. Додаток №12 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення голови, заступника голови, секретаря, члена дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України спеціальної виборчої дільниці. Додаток №13 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення голови, заступника голови, секретаря, члена окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України. Додаток №11 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення довіреної особи кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №6 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення кандидата у народні депутати України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення офіційного спостерігача від громадської організації у закордонному виборчому окрузі. Додаток №16 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення офіційного спостерігача від громадської організації. Додаток №9 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення офіційного спостерігача від іноземної держави, міжнародної організації. Додаток №10 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення офіційного спостерігача від кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №8 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення офіційного спостерігача від політичної партії у закордонному виборчому окрузі. Додаток №15 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення офіційного спостерігача від політичної партії. Додаток №7 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення представника політичної партії у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення уповноваженої особи політичної партії в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №5 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА посвідчення уповноваженої особи політичної партії у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Додаток №4 до Постанови ЦВК від 7 червня 2019 року № 963. Переглянути текст.
 • ФОРМА та розмір інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі - для політичних партій, до виборчих списків яких включено від 151 до 225 кандидатів у народні депутати України. Додаток №3 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • ФОРМА та розмір інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі - для політичних партій, до виборчих списків яких включено від 76 до 150 кандидатів у народні депутати України. Додаток №2 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • ФОРМА та розмір інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі - для політичних партій, до виборчих списків яких включено до 75 кандидатів у народні депутати України. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 25 липня 2012 року № 125. Завантажити документ.
 • ФОРМА ТА РОЗМІР інформаційного плаката кандидата у народні депутати України, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі. Додаток №1 до Постанови ЦВК від 27 травня 2019 року № 902. Переглянути текст.
 • Додаткові документи Attachments
  Ця стаття не містить додаткових документів.
  Коментарі Comments
  Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
  Статті по темі
  Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).