ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » Приклади заповнення документів » Документація територіальних виборчих комісій » Постанови ТВК, що втратили актуальність (Архів)

ПРИКЛАД. Постанова ТВК "Про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії" (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше)

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ


Звенигородська районна територіальна виборча комісія
Черкаська область


ПОСТАНОВА
м. Звенигородка


17.10
"20" вересня 2020 року № 23


Про реєстрацію кандидатів у депутати Звенигородської районної ради, включеного до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Звенигородської районної організації партії «Європейська пропозиція»


17 вересня 2020 року до Звенигородської районної територіальної виборчої комісії представник Звенигородської районної організації партії «Європейська пропозиція» Ткаченко Іван Вікторович, уповноважений на підставі довіреності від цієї організації партії, подав заяву та інші, визначені частиною першою статті 222 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатів у депутати Звенигородської районної ради на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Звенигородської районної організації партії «Європейська пропозиція».
Розглянувши вищезгадані документи, Звенигородська районна територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.
Враховуючи вищевказане, керуючись частиною 1 статті 222, статтями 216-219, статтею 227 Виборчого кодексу України, Звенигородська районна територіальна виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати кандидатів у депутати Звенигородської районної ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Звенигородської районної організації партії «Європейська пропозиція».
2. Надіслати копію цього рішення не пізніше 23 вересня 2020 року представнику Звенигородської районної організації партії «Європейська пропозиція» Ткаченку Івану Вікторовичу.
3. Видати не пізніше 23 вересня 2020 року представнику Звенигородської районної організації партії «Європейська пропозиція» Ткаченку Івану Вікторовичу посвідчення кандидатів у депутати Звенигородської районної ради.
4. Рішення про реєстрацію кандидатів у депутати Звенигородської районної ради, включених до єдиного і територіальних виборчих списків кандидатів у депутати від Звенигородської районної організації партії «Європейська пропозиція», розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії не пізніше 23 вересня 2020.
5. Передати відомості про реєстрацію кандидатів у депутати Звенигородської районної ради, включених до єдиного і територіальних виборчих списків кандидатів у депутати від Звенигородської районної організації партії «Європейська пропозиція», до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 8 статті 227 Виборчого кодексу України.Головуючий на засіданні, голова районної територіальної виборчої комісії
_______________ Н.Лимаренко

Секретар районної територіальної виборчої комісії _______________ М.Варивода

М.П.

УВАГА!

Приклад має рекомендаційний характер!
Приклад документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери або назви яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються у прикладі виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ТВК "Про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії" (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше)

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.