ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » Приклади заповнення документів » Документи інших суб’єктів виборчого процесу

ПРИКЛАД. Заява особи, включеної до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати, про згоду балотуватися (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше)

УВАГА!
Вінницькій міській територіальній виборчій комісії
Вінницького району Вінницької області

Власенко Іван Сергійович
21008, Вінницька область, Вінницький район,
м. Вінниця, вул. П. Куліша 4, кв. 9
тел.: +380ХХХХХХХ


З А Я В А

Я, Власенко Іван Сергійович, даю згоду балотуватися кандидатом у депутати в єдиному багатомандатному виборчому окрузі і бути кандидатом у депутати в територіальному виборчому окрузі № 1 з виборів депутатів Вінницької міської ради Вінницького району Вінницької області від Вінницької обласної територіальної організації Політичної Партії «Європейська перспектива» на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та у зв’язку з участю у виборах даю згоду на оприлюднення моїх біографічних відомостей та обробку персональних даних.
Представницький мандат відсутній.


«15» вересня 2020 року                 підпис                     Власенко І. С.

Форму зразка визначено наступним нормативно-правовим документом:

ЗАЯВА особи, включеної до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше) від місцевої організації політичної партії, про згоду балотуватися кандидатом у депутати від цієї партії. Додаток № 10 до Постанови ЦВК від 14 серпня 2020 року № 177

УВАГА!
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.