ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » Приклади заповнення документів » Документи інших суб’єктів виборчого процесу » Політичні партії, кандидати (Приклади)

ПРИКЛАД. Заява організації партії про реєстрацію кандидатів у депутати (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше)

УВАГА!

Зразок має рекомендаційний характер!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Заява організації партії про реєстрацію кандидатів у депутати (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше)

Вінницькій міській територіальній виборчій комісії
Вінницького району Вінницької області


Вінницької обласної територіальної організації
Політичної Партії «Європейська перспектива»

21005, м. Вінниця, вул. Ігнатенка 8,

тел.: +38096ХХХХХХХ


ЗАЯВА


Просимо зареєструвати кандидатів у депутати Вінницької міської ради Вінницького району Вінницької області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати від Вінницької обласної територіальної організації Політичної Партії «Європейська перспектива», сформованих та затверджених на конференції Вінницької обласної територіальної організації Політичної Партії «Європейська перспектива», що відбулася «15» вересня 2020 року.


До заяви додаються:
 

 - Довідки про наявність чи відсутність судимості, видані уповноваженим органом після початку виборчого процесу, кожного з кандидатів у депутати на ___ арк.

 - Документ про внесення грошової застави на ___ арк.

 - Фотографії осіб, включених до виборчих списків кандидатів у депутати від Вінницької обласної територіальної організації Політичної Партії «Європейська перспектива» на ___ арк. та електронному носії

 - Копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки кожного кандидата в депутати розміром 4 х 6 см (по 1 фотографії кожного з кандидатів) на ___ арк.

 - Передвиборна програма Вінницької обласної територіальної організації Політичної Партії «Європейська перспектива» на ___ арк. та електронному носії

 - Заява про реєстрацію представника місцевої організації політичної партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу разом з копією паспорта громадянина України запропонованої особина ___ арк.

 - Копія рішення керівного органу місцевої організації політичної партії про затвердження кандидатури представника місцевої організації політичної партії у територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на ___ арк.

  
Голова
Вінницької обласної територіальної організації
Політичної Партії«Європейська перспектива»

М.П.


підпис


Т. О. Бесараб

«15» вересня 2020 року

Форму зразка визначено наступним нормативно-правовим документом:

ЗАЯВА місцевої організації політичної партії про реєстрацію кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше). Додаток № 1 до Постанови ЦВК від 14 серпня 2020 року № 177

УВАГА!

Зразок має рекомендаційний характер!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Заява організації партії про реєстрацію кандидатів у депутати (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше)

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.