Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Протокол засідання ДВК з приймання виборчих бюлетенів, отриманих від ОВК

ЗРАЗОК!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Протокол засідання ДВК з приймання виборчих бюлетенів, отриманих від ОВК


ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

21 ЛИПНЯ 2019 РОКУ


 

ПРОТОКОЛ № 5

засідання дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України
виборчої дільниці № 050512
одномандатного виборчого округу № 16

Вінницька область

"20" липня 2019 року
с.Вербка


Усього членів комісії: 12 осіб

Присутні на засіданні члени комісії: Бобрович С.А., Бровата М.К., Заремба М.М., Климчук А.В., Клочко С.І., Лісовий С.В., Макаревич М.В., Муравська В.П., Невмержицький В.П., Носик В.О., Тимощук М.Я.

Запрошені на засідання: відсутні.

Присутні на засіданні: довірена особа кандидата у народні депутати України Михайленка А.Р. в одномандатному виборчому окрузі №16 Залужний В.О., офіційний спостерігач від політичної партії «Українська мрія» Гуменний П.Л., офіційний спостерігач від громадської організації «Комітет виборців України» Гайсинська О.В., офіційний спостерігач від кандидата у народні депутати України Ясінського П.С. Гринчук М.А., кореспондент газети «Правозахист» Люшняк Р.П.ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


1. Приймання виборчих бюлетенів, отриманих від окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16

Засідання виборчої комісії відкрив голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 050512 з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 16 Тимощук М.Я., який повідомив, що на засіданні присутні 11 з 12 членів окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 16 член виборчої комісії Паскевич З.С. повідомив, що він хворий і не може бути присутній на засіданні дільничної виборчої комісії.

Тимощук М.Я. поінформував, що на засіданні присутні довірена особа кандидата у народні депутати України Михайленка А.Р. в одномандатному виборчому окрузі №16 Залужний В.О., офіційний спостерігач від політичної партії «Українська мрія» Гуменний П.Л., офіційний спостерігач від громадської організації «Комітет виборців України» Гайсинська О.В., офіційний спостерігач від кандидата у народні депутати України Ясінського П.С. Гринчук М.А., кореспондент газети «Правозахист» Люшняк Р.П.

Голова комісії нагадав, що відповідно до частини п’ятої статті 33 Закону України "Про вибори народних депутатів України", засідання комісії є повноважним за умови присутності на ньому більше половини членів комісії від складу цієї комісії. На цій підставі голова виборчої комісії оголосив про початок засідання дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 050512 з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 16.


СЛУХАЛИ: про обрання секретаря засідання дільничної виборчої комісії

Голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці Тимощук М.Я. запропонував обрати секретаря засідання, оскільки на засіданні ДВК з прийняття виборчих бюлетенів секретар комісії, відповідно до частини десятої статті 82 Закону України «Про вибори народних депутатів України», буде виконувати інші функції (проставляти печатку комісії на виборчих бюлетенях).

Тимощук М.Я. запропонував обрати секретарем засідання члена дільничної виборчої комісії Муравську В.П.

ВИСТУПИЛИ: член дільничної виборчої комісії Клочко С.І. запропонував підтримати обрання Муравської В.П. секретарем цього засідання ДВК.

ВИРІШИЛИ: обрати члена дільничної виборчої комісії Муравську В.П. секретарем засідання дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 050512 з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 16 під час приймання виборчих бюлетенів від окружної виборчої комісії

За це рішення проголосували:

За 11 (одинадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 0 (нуль)

Протокольне рішення № 7 додається.


СЛУХАЛИ: про визначення члена дільничної виборчої комісії, який буде перераховувати отримані від ОВК виборчі бюлетені

Заступник голови дільничної виборчої комісії Заремба М.М. поінформував, що, відповідно до частини десятої статті 82 Закону України «Про вибори народних депутатів України», «визначений рішенням комісії член дільничної виборчої комісії перераховує отримані виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та відповідному одномандатному окрузі…».

Заремба М.М. запропонував прийняти рішення ДВК про визначення для виконання вищевказаних функцій члена дільничної виборчої комісії Невмержицького В.П.

ВИРІШИЛИ: визначити члена дільничної виборчої комісії Невмержицького В.П. таким членом комісії, який перераховує отримані на засіданні окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16 виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та відповідному одномандатному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 050512

За це рішення проголосували:

За 10 (десять)

Проти 1 (один)

Утрималися 0 (нуль)

Протокольне рішення № 8 додається.


Голова дільничної виборчої комісії Тимощук М.Я. оголосив про початок процедури приймання виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 050512, отриманих членами дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 050512 на засіданні окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16.

Секретар Макаревич М.В. дільничної виборчої комісії розпакував виборчі бюлетені з упаковки підприємства-виготовлювача та перевіряючи відповідність позначення виборчого округу та номера виборчої дільниці, зазначених на бюлетенях, проставив у визначених місцях кожного бюлетеня печатку дільничної виборчої комісії.

Член дільничної виборчої комісії Невмержицький В.П. перерахував вголос отримані на засіданні ОВК виборчі бюлетені, одночасно перевіряючи відповідність позначення виборчого округу та номера виборчої дільниці, зазначених на виборчих бюлетенях.

Невмержицький В.П. оголосив, що номери округу та номери виборчої дільниці на всіх виборчих бюлетенях надруковано вірно.

Невмержицький В.П. оголосив загальну кількість виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 050512, отриманих членами дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 050512 на засіданні окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16 - 713 (сімсот тринадцять).

Голова дільничної виборчої комісії Тимощук М.Я. зазначив, що розходження підрахованої кількості виборчих бюлетенів з кількістю, зазначеною у витягу із протоколу окружної виборчої комісії про передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 050512, немає.

 


Голова дільничної виборчої комісії Тимощук М.Я. оголосив про початок процедури приймання виборчих бюлетенів для голосування у одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 050512, отриманих членами дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 050512 на засіданні окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16.

Секретар дільничної виборчої комісії Макаревич М.В. розпакував виборчі бюлетені з упаковки підприємства-виготовлювача та перевіряючи відповідність позначення виборчого округу та номера виборчої дільниці, зазначених на бюлетенях, проставив у визначених місцях кожного виборчого бюлетеня печатку дільничної виборчої комісії.

Член дільничної виборчої комісії Невмержицький В.П. перерахував вголос отримані на засіданні ОВК виборчі бюлетені, одночасно перевіряючи відповідність позначення номера одномандатного округу та номера виборчої дільниці, зазначених на виборчих бюлетенях.

Невмержицький В.П. оголосив, що номери одномандатного виборчого округу та номери виборчої дільниці на всіх виборчих бюлетенях надруковано вірно.

Невмержицький В.П. оголосив загальну кількість виборчих бюлетенів для голосування в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 050512, отриманих членами дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 050512 на засіданні окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16 - 713 (сімсот тринадцять).
Голова дільничної виборчої комісії Тимощук М.Я. зазначив, що розходження підрахованої кількості виборчих бюлетенів з кількістю, зазначеною у витягу із протоколу окружної виборчої комісії про передачу дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 050512, немає.

Після того, як члени ДВК помістили виборчі бюлетені у закритий сейф та опечатали стрічкою з проставлянням на ній підписів усіх присутніх на цьому засіданні та печатки цієї комісії, головуючий на засіданні голова ДВК Тимощук М.Я. закрив засідання дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 050512.Голова дільничної виборчої комісії _______________ Тимощук М.Я.

Секретар засідання дільничної виборчої комісії _______________ Муравська М.П.

 


М.П.


УВАГА!

Зразок має рекомендаційний характер!
Зразок документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються в зразку виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Протокол засідання ДВК з приймання виборчих бюлетенів, отриманих від ОВК

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).