Бібліотека » Розділи » Вибори народних депутатів України 2019 » Форми та зразки заповнення документів » Документація дільничних виборчих комісій » Документація ДВК до дня голосування

Постанова ДВК "Про уповноваження членів ДВК на отримання на засіданні ОВК виборчих бюлетенів"

ЗРАЗОК!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ДВК "Про уповноваження членів ДВК на отримання на засіданні ОВК виборчих бюлетенів"


ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

21 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

 


Дільнична виборча комісія з виборів народних депутатів України
виборчої дільниці № 121372 одномандатного виборчого округу № 28
Дніпропетровська область

ПОСТАНОВА

м. Полтава

10 год. 15 хв.
"19" липня 2019 року
№22


Про уповноваження членів дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 121372 одномандатного виборчого округу № 28 на отримання виборчих бюлетенів на засіданні окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 28


Відповідно до частин третьої, шостої, дев’ятої статті 82 Закону України «Про вибори народних депутатів України», пунктів 3.1-3.3, 3.6 «Порядку передачі виборчим комісіям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України», затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 17 червня 2019 року № 1040, дільнична виборча комісія з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 121372 одномандатного виборчого округу № 28 постановляє:
1. Уповноважити таких членів дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 121372 одномандатного виборчого округу № 28 отримати (прийняти) на засіданні окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 28 виборчі бюлетені для голосування на чергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 121372:
Гомза В.І. – член дільничної виборчої комісії;
Діброва А.П. – член дільничної виборчої комісії;
Зінченко С.А. – член дільничної виборчої комісії.
2. Копію цієї постанови пред’явити в окружній виборчій комісії при отриманні (прийманні) виборчих бюлетенів для голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на виборчій дільниці № 121372.
3. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів в дільничній виборчій комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 121372 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року одномандатного виборчого округу № 28 та надіслати до Центральної виборчої комісії для її оприлюднення на офіційному веб-сайті у строки, встановлені частиною п’ятою статті 35 Закону України «Про вибори народних депутатів України»
Голова дільничної виборчої комісії _______________ Зайченко Р.П.  

Секретар дільничної виборчої комісії _______________ Кузик М.С.

М.П.

УВАГА!

Зразок має рекомендаційний характер!
Зразок документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються в зразку виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Постанова ДВК "Про уповноваження членів ДВК на отримання на засіданні ОВК виборчих бюлетенів"

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).