Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Де взяти зразки для підпису пакунків з виборчою документацією?


Запитання:
Де взяти зразки для підпису пакунків з виборчою документацією?
Відповідь:

Можете скористатися ось таким зразком, підлаштувавши його під свої потреби: Пакування виборчої документації.
В верхньому та нижньому колонтитулах документу потрібно ДВІЧІ поміняти номери одномандатного округу 000 та виборчої дільниці 000000 на свої, та вписати ПІБ членів комісії.
Крім цього, на аркушах "КандидатХХ" потрібно буде вписати або вставити іншим чином ПІБ кандидатів в народні депутати, які балотуються в цьому одномандатному окрузі. Список кандидатів можна переглянути на сайті ЦВК.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі (4) Comments
Коментував Хельґі Йоши - Fri, Jul 19th, 2019 9:33 AM
І ще одне: заголовки (написи, які вказують вид запакованої документації) є в Законі. Там ст.91 п.9 дає такі назви пакунків: "Протокол загальнодержавного округу" та "Протокол одномандатного округу". А в зразках у вас трохи не така назва. Це буде помилкою чи ні?
Коментував Хельґі Йоши - Fri, Jul 19th, 2019 9:29 AM
Ст.87 п.6 ЗУ "Про вибори народних депутатів України" від 25.06.2019: "..., на пакеті зазначається напис, який вказує на вид запакованих документів, а також зазначаються позначення виборчого округу (загальнодержавний чи одномандатний) та номер одномандатного округу, номер виборчої ..."; ст.90 п.10 (наприклад): "...при підрахунку голосів по загальнодержавному виборчому округу в межах одномандатного округу та по одномандатному округу.". Як указати тип округу для мажоритарників, то ясно, а як указувати тип виборчого округу для партій? Саме так, як сформульовано у Законі (загальнодержавний округ в межах одномандатного округу №ХХХ) чи просто писати той самий "одномандатний округ"? Навіщо тоді оте "вказати тип виборчого округу на пакеті"?
Коментував Виборком - Fri, Jul 19th, 2019 1:21 AM
Володимире, Закон не вимагає вказувати на пакетах кількості того, що в них знаходиться. Проте і заборони зробити це немає, тому за бажання Ви можете доповнити запропонований нами макет додатковим рядком
Коментував Володимир - Thu, Jul 18th, 2019 9:41 PM
Ще в зразку бажано, де треба, добавити рядок "Кількість запакованих виборчих бюлетенів__"
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).