Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Як члену комісії, який не працює в ній на платній основі, законно врегулювати ситуацію з невиходом на місце основної роботи у понеділок, 22 липня?


Запитання:
Як члену комісії, який не працює в ній на платній основі, законно врегулювати ситуацію з невиходом на місце основної роботи у понеділок, 22 липня?
Відповідь:

Такий член виборчої комісії повинен ЗАВЧАСНО надати за місцем основної роботи відповідне повідомлення за підписом голови своєї комісії. За основу можна взяти такий зразок: Повідомлення ДВК адміністрації підприємства, установи організації про залучення члена виборчої комісії до роботи в комісії в робочий час (засідання виборчої комісії та виконання доручень виборчої комісії).
На підставі цього повідомлення та заяви працівника, за основним місцем його праці зобов'язані будуть увільнити на цей час від виконання обов'язків  за будь-якою процедурою, аж до видання окремого наказу. При цьому за ним зберігається середня заробітна плата.

Стаття 119. Кодексу законів про працю. Гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов'язків"На час виконання державних або громадських обов'язків, якщо за чинним законодавством України ці обов'язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

Відмова у звільненні тягне за собою адміністративну відповідальність щодо такого керівника у порядку ст. 212-19 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу у розмірі від 20 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян."

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі (4) Comments
Коментував vyborkom - Fri, Jul 19th, 2019 11:49 PM
Шановна Світлана! Довідка, про яку Ви згадали, стосується членів виборчих комісій, які працюють в них на платній основі, для подання на вимогу органів державної служби зайнятості, Пенсійного фонду України тощо https://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/848-2012-п До увільнення членів ДВК, які не працюють на платній основі, цей документ не має відношення.
Коментував Світлана - Fri, Jul 19th, 2019 11:11 PM
Цей зразок не про звільнення від виконання обовязків за основним місцем роботи саме в понеділок. Читайте, будь ласка, питання. Має бути стандартна довідка про участь у виборах.Додайте, будь ласка.
Коментував vyborkom - Wed, Jul 10th, 2019 6:47 AM
Аліно, "бите" посилання виправлено. Дякуємо за уважність!
Коментував Аліна - Wed, Jul 10th, 2019 2:07 AM
Зразок не відкривається з двох різних пристроїв. Перевірте,будь ласка, посилання. Дякую.
Статті по темі
Як має діяти окружна комісія в ситуації, коли голова ОВК подав заяву про складення своїх повноважень?
Переглядів: 647 за період від Thu, Jun 6, 2019
Що конкретно відноситься до обов’язків члена окружної виборчої комісії, як куратора ДВК?
Переглядів: 1084 за період від Sun, Jun 9, 2019
Чи зможу я проголосувати за депутата-мажоритарника, якщо я купила квартиру в іншому районі міста?
Переглядів: 839 за період від Wed, Jun 12, 2019
Чи може комісія обрати члена ОВК, який працюватиме на звільненій основі, та покласти на нього обов’язки секретаря у випадку, коли секретар комісії не може виконувати свої обов’язки?
Переглядів: 720 за період від Thu, Jun 20, 2019
Як саме членом виборчої комісії можуть бути грубо порушені норми чинного законодавства України?
Переглядів: 1180 за період від Thu, Jun 20, 2019
Чи можна вважати відсутність члена комісії на першому її засіданні його відмовою скласти присягу члена виборчої комісії?
Переглядів: 844 за період від Sun, Jun 23, 2019
Чи може член ОВК за власним бажанням перевіряти діяльність ДВК виборчих дільниць, утворених в межах цього виборчого округу?
Переглядів: 562 за період від Sun, Jun 23, 2019
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).