Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Блок-схеми окремих виборчих процедур для членів дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року


БЛОК-СХЕМИ окремих виборчих процедур для членів дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

 

Посилання, вказані в тексті матеріалу, стосуються Закону України «Про вибори народних депутатів України»

За загальною редакцією В. Ковтунця

Завантажити блок-схеми в форматі Adobe PDF можна за цим посиланням: БЛОК-СХЕМИ окремих виборчих процедур для членів дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, або натиснувши на малюнок обкладинки.


Видання здійснено в рамках проекту «Посилення кібербезпеки і прозорості виборчих процесів в Україні», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Центральної виборчої комісії за підтримки Місії Сполучених Штатів Америки при ОБСЄ і Міністерства закордонних справ Норвегії.
До видання також увійшли матеріали, підготовлені експертами Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) за підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Зміст публікації є винятково відповідальністю авторів і не обов’язково відображає точку зору Координатора проектів ОБСЄ в Україні та донорів.

 

УВАГА!

Цей матеріал може бути вільно збережено, відтворено, тиражовано та розповсюджено будь-якою зацікавленою особою виключно з некомерційною або освітньою метою. Будь-яке тиражування, відтворення або подальше некомерційне розповсюдження даного матеріалу може бути здійснено тільки за умови збереження його повного змісту та форми.

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі (1) Comments
Коментував Терещенко Михайло Борисович - Sun, Jul 14th, 2019 4:54 PM
Для навчання членів ДВК від кандидата в мажоритарному окрузі
Статті по темі
Порядок підготовки та проведення засідання дільничної виборчої комісії (блок-схема)
Переглядів: 1997 за період від Tue, Jul 2, 2019
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА: посібник для членів виборчих комісій, поліцейських, слідчих та суддів
Переглядів: 2569 за період від Thu, Mar 14, 2019
Збірник нормативно-правових актів з питань фінансового і матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення виборів (на допомогу виборчим комісіям з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року)
Переглядів: 3089 за період від Fri, Jun 28, 2019
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).