Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Збірник нормативно-правових актів з питань фінансового і матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення виборів (на допомогу виборчим комісіям з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року)


Збірник складається з наступних розділів:

І. Фінансове забезпечення підготовки та проведення виборів

ІІ. Оплата праці

ІІІ. Матеріально-технічне забезпечення

ІV. Транспортне обслуговування

V. Відрядження.


Збірник нормативно-правових актів підготовлено з метою забезпечення виборчих комісій основними документами, якими слід керуватися під час використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Витяги з нормативно-правових актів наведені з урахуванням внесених змін і доповнень станом на 6 червня 2019 року.
Одним із завдань окружних виборчих комісій під час виборчого процесу є правильне, цільове і ефективне використання бюджетних коштів, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року в межах асигнувань, затверджених кошторисами. Голова (заступник голови) окружної виборчої комісії несе персональну відповідальність за здійснення окружною виборчою комісією фінансових та господарських операцій комісії відповідно до вимог чинного законодавства. Головний бухгалтер окружної виборчої комісії повинен організувати та забезпечити збереження грошових та матеріальних цінностей комісії, правильне нарахування і виплату заробітної плати (винагороди) членам виборчих комісій та залученим для роботи у цих комісіях працівникам. Витрати на транспортне обслуговування виборчих комісій, зв’язок, оренду приміщень тощо повинні здійснюватися згідно з вимогами відповідних нормативно-правових актів. При відкритті та закритті рахунків слід керуватись наказом Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України"від 22 червня 2012 року № 758.
Вивчення та застосування на практиці нормативно-правових актів, наведених у збірнику, дасть змогу уникнути порушень під час використання бюджетних коштів, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).