Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА: посібник для членів виборчих комісій, поліцейських, слідчих та суддів

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА:
посібник для членів виборчих комісій, поліцейських, слідчих та суддів

За редакцією М. Хавронюка

У посібнику прокоментовано всі закони України, що передбачають юридичну відповідальність за порушення виборчого законодавства під час виборів Президента України та народних депутатів України.
Для членів виборчих комісій, поліцейських, слідчих та суддів, а також прокурорів, детективів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів і студентів юридичних закладів вищої освіти. Буде корисний усім, хто цікавиться питаннями адміністративно- та кримінально-правової охорони виборчих прав громадян.

Автори та упорядники: Б. Бондаренко, К. Задоя, Д. Калмиков,Ю. Кириченко, М. Хавронюк, Р. Шехавцов


Видання публікації здійснено Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) у співпраці з Національною школою суддів України (НШСУ) в рамках проектів «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», які здійснюються Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії.
Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать авторському колективу і не обов’язково відображають погляди Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Національної школи суддів України (НШСУ), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), уряду США, уряду Великої Британії.


Цей матеріал може бути вільно збережено, відтворено, тиражовано та розповсюджено будь-якою зацікавленою особою виключно з некомерційною або освітньою метою. Будь-яке тиражування, відтворення або подальше некомерційне розповсюдження даного матеріалу може бути здійснено тільки за умови збереження його повного змісту та форми.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Навчальний посібник для членів окружних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року
Переглядів: 3757 за період від Fri, Mar 1, 2019
Навчальний посібник для членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року
Переглядів: 21465 за період від Sat, Mar 2, 2019
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).