Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Рекомендаціїї щодо забезпечення дільничними виборчими комісіями виборчих прав виборців з інвалідністю, похилого віку та інших виборців, які потребують допомоги


  


Ви можете завантажити посібник у кращій якості, клікнувши на картинку. Завантаження може тривати деякий час, враховуючи великий розмір файлу.


Цей навчальний матеріал підготовлено Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги. Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, Міністерства міжнародних справ Канади, уряду Канади або уряду Великої Британії.


УВАГА!

Цей матеріал може бути вільно збережено, відтворено, т иражовано та розповсюджено будь-якою зацікавленою особою виключно з некомерційною або освітньою метою. Будь-яке тиражування, відтворення або подальше некомерційне розповсюдження даного матеріалу може бути здійснено тільки за умови збереження його повного змісту та форми.

Додаткові документи (1) Attachments
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Під час перерахунку бюлетенів членами ДВК виявлена розбіжність між кількістю по витягу та фактичною, на що був складений акт. Які дії СВК в даному випадку?
Переглядів: 4748 за період від Sat, Oct 24, 2015
Чи потрібно проставляти нумерацію кабінок?
Переглядів: 1813 за період від Sun, Oct 25, 2015
Чи працює районна виборча комісія при повторному голосуванні у ДВК? Хто здійснює видатки для ДВК у районі?
Переглядів: 1862 за період від Wed, Nov 4, 2015
Чи може особа зняти свою кандидатуру на повторне голосування до селищної ради? І в який термін?
Переглядів: 1728 за період від Thu, Nov 5, 2015
Чи має право член ТВК оприлюднити макет бюлетеня до голосування? Чи це порушення закону?
Переглядів: 1790 за період від Thu, Nov 5, 2015
Чи затверджені ЦВК для повторного голосування з виборів міського голови відповідні форми протоколів ДВК про підрахунок голосів виборців, ТВК про підсумки повторного голосування?
Переглядів: 2553 за період від Mon, Nov 9, 2015
Чи для повторного голосування у протоколах дільничних та територіальних виборчих комісіях про результати та підсумки голосування потрібно зазначати, що це протоколи для повторного голосування чи вони складаються в тій самій формі що й на чергові вибо
Переглядів: 1802 за період від Mon, Nov 9, 2015
Чи можна проводити засідання ДВК після отримання виборчих бюлетенів від ТВК у разі відсутності на засіданні голови комісії?
Переглядів: 2112 за період від Wed, Nov 11, 2015
Що робити, якщо секретар відмовляється бути на ДВК і в день виборів не виходить? Заступник може виконувати всі її обов’язки?
Переглядів: 3049 за період від Sat, Nov 14, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).