Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Посібники для виборчих комісій на місцевих виборах, що проводяться після чергових місцевих виборів

Переліки партій та кандидатів для програми перевірки даних протоколів ДВК (файли)


На цій сторінці розміщуються файли із готовими переліками кандидатів/партій для імпорту в Програму перевірки правильності даних протоколів ДВКМожливість імпорту цих даних може бути корисною у випадку, якщо на виборах балотується значна кількість субєктів виборчого процесу, і внесення таких даних до програми перевірки даних протоколу в ручному режимі потребує багато часу.

Оскільки немає технічної можливості формувати файли даних для абсолютно всіх виборів, що відбуваються в Україні, тут розміщуються дані що стосуються порівняно масштабних виборчих кампаній, таких як вибори міських голів або вибори народних депутатів.

Приклади файлів з попередніх виборів:

  1. Скачайте потрібний файл на свій комп‘ютер, відкрийте Програму перевірки даних протоколу і за допомогою кнопки «Імпорт даних з файлу» імпортуйте дані в Програму. Після імпорту обов‘язково перевірте правильність імпортованих даних на предмет наявності кандидатів, які могли в останній момент зняти свою кандидатуру. Видалити таких кандидатів можна натиснувши «х» напроти прізвища відповідного кандидата.


Актуальні файли із переліками кандидатів / партій:


--- станом на зараз актуальні файли відсутні ---
_______________________________________________________________________________________________________________________

УВАГА!
Якщо ви не знайшли потрібний файл,  ви можете власноруч створити файл з переліком кандидатів / партій для відповідних виборів.
Для цього:
  1. 1. Знайдіть перелік партій або кандидатів на сайті Центральної виборчої комісії.
  2. 2. Створіть текстовий файл в програмі "Блокнот" (або будь-якому іншому текстовому редакторі, що працює з текстами). Вставте перелік партій або кандидатів таким чином кожна назва партії або кожні прізвище, ім'я та по батькові кандидатів починалися з нового рядка.
  3. 3. Збережіть файл з кодуванням UTF-8. Для програми "Блокнот" необхідно обрати Файл - Зберегти як та обрати UTF-8 в опції "Кодування"
  4. 4. Назва файлу може бути будь-якою, проте намагайтеся назвати файл так, щоб не загубити його серед інших. Бажано, щоб назва була написана латиницею та не перевищувала 255 символів
  5. 5. Завантажте файл в Програму перевірки даних протоколу за допомогую кнопки "Імпорт даних з файлу"
_______________________________________________________________________________________________________________________
Додаткові документи (2) Attachments
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Презентація "Виготовлення виборчих бюлетенів для голосування у відповідних виборчих округах та їх передача виборчим комісіям"
Переглядів: 854 за період від Tue, May 28, 2019
Посібник для членів ДВК на повторних, позачергових, проміжних та перших місцевих виборах,що проводяться після чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015року (оновлена редакція 2017р)
Переглядів: 8984 за період від Wed, Nov 2, 2016
Посібник для членів сільських, селищних ВК на місцевих виборах,що проводяться після чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015р.
Переглядів: 4462 за період від Wed, Nov 2, 2016
Рекомендаціїї щодо забезпечення дільничними виборчими комісіями виборчих прав виборців з інвалідністю, похилого віку та інших виборців, які потребують допомоги
Переглядів: 1921 за період від Thu, Oct 19, 2017
Посібник для членів обласних, районних, міських та районних в містах ВК на місцевих виборах,що проводяться після чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015р.
Переглядів: 5120 за період від Wed, Nov 2, 2016
БЛОК-СХЕМА процедури підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці для членів ДВК на виборах депутатів сільської, селищної ради та відповідного сільського, селищного голови
Переглядів: 5440 за період від Thu, Oct 19, 2017
Презентація "Здійснення територіальними виборчими комісіями вибіркового контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів"
Переглядів: 862 за період від Tue, May 28, 2019
Презентація "Списки виборців: технологія складання, уточнення та внесення змін"
Переглядів: 1121 за період від Tue, May 28, 2019
Презентація "Порядок закупівлі територіальними виборчими комісіями з місцевих виборів за бюджетні кошти товарів, робіт і послуг"
Переглядів: 847 за період від Tue, May 28, 2019
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).