Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

Програма перевірки протоколу підрахунку голосів ДВК


Дана програма є методичним матеріалом, призначеним для контролю правильності заповнення протоколу ДВК про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці: як на місцевих виборах (депутатів рад всіх рівнів, сільських селищних, міських голів), так і на виборах народних депутатів України (як в одномандатному, так і в багатомандатному округах).

Версія програми актуальна станом на 17 грудня 2018р. У разі, якщо порядок підрахунку голосів виборців на зазначених типах виборів змінювався після вказаної дати, - шукайте новішу версію програми на сайті ВИБОРКОМ, мобільних додатках Play Market та ITunes

Програму можна використовувати як на персональних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях на Android.

Програма є безкоштовною для скачування та використання.


Версія для Windows-64:  protocol_v4.zip

HTML версія (для Windows-32 або у випадку конфлікту з налаштуваннями системи): protocol_html_v4.zip

Інструкції з установки та використання дивіться нижче


Як працює програма?


1. По-перше - потрібно налаштувати параметри дільниці, які необхідні для заповнення протоколу: номер дільниці, кількість членів комісії, види виборів, кількість і номери скриньок (для виборів народних депутатів)
2. Налаштуйте дані партій чи кандидатів. Дані можна внести вручну або завантажити готовий файл з даними партій чи кандидатів
3. Покроково внесіть дані підрахунку голосів
4. У разі виявлення програмою невідповідності даних - внесіть корективи; є можливість внесення даних акту невідповідності

5. Після проходження всіх перевірок  внесені дані можна екпортувати у вигляді файлу MS Word (генерується бланк протоколу з внесеними в нього даними) або .csv файлу (для подальшого опрацювання в MS Excel). Ця опція доступна лише у версії для Windows.
Демонстраційне відео:  

Інструкції з встановлення програми
(версія 4 від 17.12.2018)


Комп'ютери на
Windows-64 (версії 7 та вище)
- Скачайте архів protocol_v4.zip
- Розархівуйте файли з архіву в окрему папку
- Для запуску програми - серед файлів, отриманих із архіва, знайдіть файл  !protocol.exe і запустіть його

УВАГА!
Не виключено, що програма може конфліктувати з деякими антивірусами, внаслідок чого запуск програми може бути заблокований. В такому разі потрібно або відключити антивірус, або скористатись HTML версією програми (див. нижче)
Універсальна HTML версія для комп'ютерів на Windows-32 або на MacOS
- Скачайте архів protocol_html_v4.zip
- Розархівуйте файли з архіву в окрему папку
- Для запуску програми - серед файлів, отриманих із архіва, знайдіть файл index.html і відкрийте його за допомогою Інтернет браузера (рекомендується використання Google Chrome)


мобільні пристрої на 
Android
(версії 4.1. або вище)
- Відкрийте додаток Play Market. Введіть в поле пошуку текст "Протокол ДВК" або просто "ДВК"
- Серед результатів пошуку знайдіть додаток "Протокол ДВК" і встановіть його на свій пристрій.

- Запустіть програму за допомогою іконки програми  "Протокол ДВК" в переліку програмПрограму розроблено в рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання та підвищення обізнаності виборців» Координатора проектів ОБСЄ в Україні, на запит Центральної виборчої комісії та за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.


УВАГА!

Робота програми вдосконалюється, будь-ласка, перевіряйте оновлення програми.

Останнє оновлення програми - 17.12.2018 (версія 4)

У випадку виникнення технічних проблем - будь-ласка, опишіть їх в коментарях до цієї статті. Не забудьте вказати, яку операційну систему встановлено у вас на комп'ютері. Бажано вказати також адресу електронної пошти, за якою з вами можна зв'язатись, якщо виникне потреба уточнити деталі.

Додаткові документи (2) Attachments
Коментарі (1) Comments
Коментував Руслан Житомирський - Mon, Dec 19th, 2016 8:54 AM
Тестували Вашу програму на цих виборах до територіальної громади. Результати непогані, але з практичної точки зору хотілося щоб ви надали їй ще більші можливості, а саме:Додали розділи в програму за якими підрахунки могли здійснювати ТВК та ТВК вищого рівня на основі даних превірених протоколів, які привозять ДВК і під час перевірки їх програмою могли на основі них сформувати протоколи про підсумки по виборах депутатів та голів, а також на основі даних з протоколів про підсумки сформувати протокол про результати . Таке автоматичне формування безумно економило час, автоматизувало і спрощувало роботу всіх виборчих комісій на всіх рівнях і тоді б Вашій програмі взагалі ціни не було б. Буду вдячний за відгук на мою пропозицію.
Статті по темі
Фрагменти протоколу підсумкового засідання дільничної виборчої комісії (протокольні рішення)
Переглядів: 5036 за період від Sat, Oct 24, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).