Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Практичні поради та відповіді на запитання (місцеві вибори) » Підрахунок голосів, встановлення підсумків та результатів

Яким чином районна ТВК скликає першу сесію новообраної районної ради? Які потрібно прийняти рішення та які документи, постанови потрібно винести?

Підкажіть, будь ласка, яким чином районна ТВК скликає першу сесію новообраної районної ради? Які потрібно прийняти рішення та які документи, постанови потрібно винести? І чи можна десь знайти зразки цих документів? Дякую

Відповідь:

1. РТВК має прийняти Постанову "Про скликання першої сесії новообраної районної ради ___ скликання" та оприлюднити її у визначений нею спосіб.
3. Першу сесію новообраної районної у місті, районної, обласної ради скликає відповідна територіальна виборча комісія не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради у кількості, яка забезпечує повноважність складу ради відповідно до статті 45 цього Закону. Перше пленарне засідання першої сесії відкриває голова зазначеної територіальної виборчої комісії, який інформує раду про підсумки виборів депутатів. (ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні")
2. Власне організація першої сесії новообраної місцевої ради належить до компетенції апарату цієї ради, а не ТВК. 
Порядок проведення першої сесії ради, порядок обрання голови та заступника (заступників) голови районної у місті, районної, обласної ради, секретаря сільської, селищної, міської ради, скликання чергової та позачергової сесії ради, призначення пленарних засідань ради, підготовки і розгляду питань на пленарних засіданнях, прийняття рішень ради про затвердження порядку денного сесії та з інших процедурних питань, а також порядок роботи сесії визначаються регламентом ради з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". До прийняття регламенту ради чергового скликання застосовується регламент ради, що діяв у попередньому скликанні. (ч.15 ст.46)

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Хто має право балотуватися в кандидати в депутати при повторному голосуванні? та Хто має право балотуватися в кандидати в депутати в ОВО на повторних місцевих виборах?
Переглядів: 3045 за період від Mon, Nov 2, 2015
Який алгоритм дій, якщо кандидат пройшов як депутат в одномандатному ВО до селищної ради та як депутат у багатомандатному ВО до районної ради?
Переглядів: 2055 за період від Tue, Nov 3, 2015
Що робити, якщо кандидат в депутати від політичної партії був обраним до районної ради, і до сільської ради тільки самовисуванцем. Дії виборчої комісії?
Переглядів: 1677 за період від Wed, Nov 4, 2015
Який зразок заяви про реєстрацію особи, обраної депутатом селищної ради?
Переглядів: 6786 за період від Wed, Nov 4, 2015
Якщо депутат пройшов до обласної та районної рад та обрав обласну, то якими мають бути дії районної виборчої комісії?
Переглядів: 1797 за період від Thu, Nov 5, 2015
Чи є певний зразок заяви особи, яка обрана як депутат райради, про відмову буди депутатом?
Переглядів: 2389 за період від Thu, Nov 5, 2015
Чи можуть представники ЗМІ вимагати копію протоколу про підрахунок голосів, якщо вони були присутні на підсумковому засіданні?
Переглядів: 1921 за період від Sun, Nov 15, 2015
Чи має право депутат обраний в районну раду шляхом включення до виборчого списку місцевої організації політичної партії та обраний до сільської ради шляхом самовисування відмовитися від депутатського мандата у одномандатному виборчому окрузі та зареє
Переглядів: 1559 за період від Wed, Nov 18, 2015
БЛОК-СХЕМА процедури підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці для членів ДВК на виборах депутатів сільської, селищної ради та відповідного сільського, селищного голови
Переглядів: 5283 за період від Thu, Oct 19, 2017
ТВК прийняла рішення про проведення повторного підрахунку голосів на ВД Чи можуть члени відповідної ДВК брати в ньому участь?
Переглядів: 2987 за період від Mon, Oct 5, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).